Tak konečně! Bijec Vlasto Čepo má potvrzeného dalšího soupeře

Čepo

Aktuálně máme před sebou turnaj OKTAGON 46, skrze který se organizace OKTAGON MMA vrací do Frankfurtu, ale už v říjnu nás čeká další turnaj v Bratislavě, kterému vévodí titulový duel Vémola vs Langer. Do boje však jde i bijec Čepo, který má konečně potvrzeného soupeře.

Mohl být další! Vlasto Čepo vysvětluje, proč odmítl nabídku od UFC

„Stroj na knockouty a majiteľ najvýbušnejších kladív v OKTAGONE má už 12 ukončenie pred limitom, 11 v 1. kole. Vždy je len otázka času, kedy súpera vtiahne do víru svojich kĺbov a zomelie ho. Čepo naposledy na OKTAGONe v Bratislave v tvrdej bitke s Taburceanom postavil arénu na nohy a v 2. kole ho potrestal. Teraz ho čaká súboj, ktorý ho môže pasovať do pozície titulového vyzývateľa.

Prvý Egypťan v klietke OKTAGONu a bývalý šampión jednej z arabských organizácií má v MMA 7 ukončenie pred limitom. Sami Čepa najskôr vyzve k ďalšiemu tančeku v postoji, pretože tento borec zápasí aj v thajskom boxe, kde má 16 zápasov bez porážky. Na druhú stranu v MMA už 3 borce ukončil na submisii,“ potvrdila organizace OKTAGON MMA, že nás čeká souboj Čepo vs Sami.

Sami, který má přezdívku Lee, naposledy zápasil v květnu v rámci organizace UAE Warriors, kde vyhrál hned v prvním kole via RNC. Uvidíme tedy, jak se mu bude dařit proti Čepovi, který je vyhlášený svým chaotickým, ale efektivním stylem.
   

Čepovi v souboji půjde o hodně

„Když vyhraju, půjdu na Patrika, nikdo jiný by v tu chvíli nedával smysl. Když se podíváte na top pět, stejně tam nenajdete nikoho dalšího, s kým bych mohl zápasit. Bryczek je pryč, Peňáz zraněný, Pirát můj týmový parťák… Vyzýval mě Ole Magnor, ve světovém žebříčku je ale o 120 míst za mnou, zápas s ním mi tak toho moc nedá. Zato když mi nabídli polského šampiona, co je o 60 příček vpředu, okamžitě jsem ho vzal, neváhal jsem ani chvíli. Byl by to sice hodně těžký soupeř, přesně takové já ale chci. Výhra nad ním by mě nejspíš vystřelila do první světové stovky, bohužel ale ze zápasu odstoupil,“ potvrdil Čepo pro Kaocko.cz, že v souboji se Samim půjde o hodně.
  

Co nás čeká dál?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Grabinski vs Apollo

Engizek vs ?

Fodor vs Šikič 

Ilbay vs Novák

Brajshori vs Odunjo

Jungwirth vs Palaiologos

Samsonidse vs Hantea

 
7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Čepo vs Sami

Xavier vs ?

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou

Lopez vs Adamia
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs Andryszak

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Lewis vs Stolze

Yousaf vs ? 

Carthwright vs ?
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Kuzník vs ?

Široký vs ?

Raška vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *