Cverminátor a jeho spanilá jízda! Alex Cverna má potvrzený další zápas

Cverna

Na začátku září nás čeká další turnaj organizace I Am Fighter, kde se v hlavním zápase představí nestárnoucí Alexander Cverna, který změří síly s domácím Závodou, což slibuje hodně zajímavou podívanou, protože mezi oběma obry to dost jiskří. Tím však plány Cverminátora ani zdaleka nekončí. Už v říjnu totiž vyráží do světa, aby bojoval o titul s borcem, který se několikrát objevil na naší scéně a který dostal lekci od Vémoly, a následně jde do boje i v prosinci.

Mohl být další! Vlasto Čepo vysvětluje, proč odmítl nabídku od UFC

Alexander Cverna nedávno potvrdil, že na konci října vyráží do Holandska, kde ho v rámci turnaje, který pořádá Enfusion ve spolupráci s francouzskou organizací HEXAGONE MMA, čeká hlavní zápas turnaje, který bude o titul šampiona těžké váhy. S kým se Cverminátor utká? Se starým známým. Jeho soupeřem totiž bude Prince Aounallah, který v minulosti porazil Šolce a nebo Yakuzu, který nyní hodně pomáhá Vémolovi. Právě Vémola pak Princovi uštědřil porážku, když ho na akci Night of Warriors 15 porazil na body.

Je tedy jasné, kdo bude Cvernovi pomáhat v náročné přípravě. Alex zatím letos stihl jeden zápas v rámci IAF, který jasně vyhrál, tak uvidíme, jak se mu bude dařit v následujících měsících. V první řadě ho totiž čeká Závoda, díky kterému by si mohl vysloužit titulovou šanci v rámci IAF, kde těžké váze vládne Orlov, což by byl hodně zajímavý zápas.

 

Cverna si znovu dá i box

„Kiry the King bol vo FNC už dvakrát. V prvom zápase sa postavil proti Pirátovi, ktorý nakoniec zvíťazil na body. Na FNC 3 zas skúsil slap fight, z ktorého si odniesol tiež prehru na body.

Cverna tiež nie je žiaden nováčik v našej organizácií. Za sebou má rovnako zápas proti Pirátovi. Chalani ukázali skvelý zápas, ktorý skončil remízou. Tiež ste ho mohli vidieť v skvelom zápase proti Zátorskému, ktorý aj napriek váhovemu rozdielu vyšiel z ringu ako víťaz,“ potvrdila organizace Fight Night Challenge, že jde Cverna na začátku prosince znovu do boje. Tentokrát však změří síly s borcem, který patří do stejné váhové kategorie, tak uvidíme, jak se mu bude dařit.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *