Dana White jede bomby! UFC ředitel oznámil dvě nové titulové bitvy

Dana White UFC

Dana White dnes nad ránem přinesl hned celou řadu skvělých novinek. V první řadě oznámil titulový duel Procházka vs Pereira, na který dojde 11.11. na turnaji UFC 295 v New Yorku. Stejně tak však potvrdil i dvě titulové bitvy na prosincový turnaj UFC 296. Na co se tedy můžeme těšit?


Máme bohužel špatné zprávy! David Dvořák do dalšího UFC zápasu nenastoupí

„Na turnaji UFC 296, který se koná 16.12. v Las Vegas, se utká šampion Leon Edwards s vyzyvatelem Colbym Covingtonem. Bude to hlavní tahák poslední číslované akce tohoto roku. Ve hře je titul šampiona welteru. Šampion už 8 let neprohrál a aktuálně má za sebou 2 výhry nad nejlepším welterem šech dob Usmanem. Obhajovat bude proti Colbymu Covingtonovi, který je známý tím, že vyvíjí nekončící tlak, protože má neuvěřitelné cardio. 

V hlavním před-zápase jde do akce šampion muší váhy Alexandre Pantoja, který se utká s divizní čtyřkou Brandonem Royvalem. Pantoja je absolutní divoch, který má na kontě 18 ukončení a dvě výhry nad Morenem. Má před sebou první titulovou obhajobu, ve které proti němu půjde Royval, který v rámci UFC prohrál jen se šampiony – Pantojou a Morenem. Nyní však nasbíral sérii výher a vysloužil si tak odvetu,“ oznámil Dana White.
O tom, jaké zápasy se postarají o hlavní taháky na konci roku, tak máme jasno. Oba poslední turnaje roku, tedy UFC 295 a 296, slibují skvělou a hodně napínavou podívanou. Zraky českých fanoušků se samozřejmě budou upínat hlavně k listopadu, kdy jde do akce Jiří Procházka, ale i legendární Jon Jones. Pro něj by mohlo jít o jeden z posledních zápasů, protože sám Bones se nechal slyšet, že po Miocicovi před sebou nevidí žádnou další velkou výzvu, která by ho zajímala. Je tedy klidně možné, že půjde o jeho poslední zápas, ale na to si budeme muset počkat.

Tak či tak nás čeká skvěle menu, které ještě podpoří říjnový turnaj UFC 294, který se koná v Abu Dhabí a který nabízí jména, jako je Makhachev, Oliveira, Costa, Chimaev, Walker a další.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *