Jiří Procházka prozradil, jakou zprávu dostal od vedení organizace UFC

Procházka
Jiří Procházka sice titulový souboj s Alexem Pereirou prohrál, ale stále zůstává na vrcholu divize. Aktuálně mu za šampionem Pereirou a bývalým šampionem Hillem patří druhé místo. Vlastně je tedy stále zhruba jen jednu výhru od další titulové šance. Jakou vlastně dostal BJP zpětnou vazbu od vedení?


 

Jiří Procházka prozrazuje, co si po titulové bitvě řekl s rozhodčím Goddardem

„Co se týče mě, mé pozice a dalšího působení, tak jsme si s vedením UFC ještě ten večer telefonovali a bavili jsme se o tom, že jsou připravení mě do zápasu nasadit kdykoliv co nejdříve, abych byl zpátky v procesu.

Pro mě samotného je tohle nyní důležitý krok, který bych rád zrealizoval co nejdříve. Do konce roku chci pořádně zhojit to tělo a první čtvrtina roku a nebo i dříve návrat zpět do klece pro vítězství,“ rozpovídal se Jiří Procházka v rozhovoru pro iDNES.cz.
     

A jak je to s možným soupeřem? „Nečekám. Vlastně čekám a jsem zvědavý, kdo vyjde z lednových zápasů Ankalaev vs Walker 2 a Blachowicz vs Rakic 2.“ Právě s vítězem jednoho ze dvou zmíněných duelů by se mohl Jiří v dalším zápase utkat. Je někdo, koho by si přál nejvíce? „Je mi to jedno. Je mi to jedno. Všichni pro mě mají stejnou váhu, minimálně v té první pětce. Nebo by to mohl být někdo, kdo je stylově zajímavý.

Jdu pro to prostě, tečka. Nechci nijak kalkulovat. Ten nejlepší musí porazit všechny a musí být ten nejlepší. To je to, co mě tam vzrušuje a co je mou motivací.“

Jiřího prioritou je tedy nyní návrat zpět do klece. Ideálně už na začátku roku Háček je však v tom, že vítězové zmíněných duelů budou potřebovat pauzu. Jiří je tak klidně připraven i na nějakou specialitu mimo svou váhu.
    

Jiří zkoušel prosadit odvetu, ale… 

„Rád bych zápasil dříve, než v květnu. Tudíž uvidíme, jaké možnosti tam vzniknou. Klidně i vymyslet něco netradičního. Samozřejmě tím nemyslím, že bych šel zápas s nějakým boxerem nebo se snížil na nějakou kravinu (smích). Myslím tím však třeba skok o váhu výš a nebo níž. Hledat nějakou možnost. 

Trochu jsme usilovali o odvetu s Pereirou, na základě toho, jak to bylo ukončené a kecy kolem. Oni ho však nyní chtějí dát s Hillem. S tím to, myslím si, nebude dříve než v létě, protože ho čeká rekonvalescence a tak dále. Uvidíme…
    

Mám to teď v hlavě tak, že chci zápasit, co nejdříve a chci zvítězit. No zvítězit, ano, ale chci předvést výkon. Předvést výkon a zamakat na svých chybách a jít opět cestou k titulu. Do toho se zakousnout a tam to držet. Uvidíme, jak to přijde. Více než titul nebo nějaká pozice mě nyní bere to, že chci udělat dobrý zápas. Udělat dobrý výkon a hlavně si celý ten proces užít.

Vím, že je to tady a ta změna je nevyhnutelná. Myslím tím trénink a přístup k souboji. Nevím, co všechno se bude muset odehrát. Nechávám to plynout a ono se to vyjeví jako cesta, hezky krok za krokem. Uděláš krok a on se objeví další,“ rozpovídal se Jiří Procházka v rozhovoru s Oliverem Sálusem pro podcast Uppercut.


 

Co nás v UFC do konce roku čeká?

UFC on ESPN 52

Beneil Dariush vs. Arman Tsarukyan
Jalin Turner vs. Bobby Green

Rob Font vs. Deiveson Figueiredo
Sean Brady vs. Kelvin Gastelum
Punahele Soriano vs. Dustin Stoltzfus
Khalil Rountree Jr. vs. Azamat Murzakanov
Clay Guida vs. Joaquim Silva
Miesha Tate vs. Julia Avila
Zach Reese vs. Cody Brundage
Drakkar Klose vs. Joe Solecki
 Steve Garcia vs. Melquizael Costa
Rodolfo Bellato vs. Ihor Potieria
Wellington Turman vs. Jared Gooden
Veronica Hardy vs. Jamey-Lyn Horth 
      

UFC Fight Night 233

Su Mudaerji vs. Allan Nascimento
 André Muniz vs. Park Jun-yong
Nasrat Haqparast vs. Jamie Mullarkey
 Park Hyun-sung vs. Shannon Ross
Tatsuro Taira vs. Carlos Hernandez
 Rei Tsuruya vs. Ji Niushiyue
 Xiao Long vs. Lee Chang-ho
Yi Zha vs. Li Kai Wen
Rong Zhu vs. Shin Haraguchi
 Song Kenan vs. Kevin Jousset
 Rayanne dos Santos vs. Talita Alencar
     

UFC 296

Leon Edwards vs. Colby Covington
Alexandre Pantoja vs. Brandon Royval
 Shavkat Rakhmonov vs. Stephen Thompson
Tony Ferguson vs. Paddy Pimblett
Vicente Luque vs. Ian Machado Garry
Josh Emmett vs. Giga Chikadze
Irene Aldana vs. Karol Rosa
Cody Garbrandt vs. Brian Kelleher
Casey O’Neill vs. Ariane Lipski
Alonzo Menifield vs. Dustin Jacoby
Martin Buday vs. Shamil Gaziev
Tagir Ulanbekov vs. Cody Durden
Randy Brown vs. Muslim Salikhov 


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *