Poslední RFA roku nabídne titulový duel, Siváka a štípané! Chcete sledovat? Má to velký háček

RFA

Organizace RFA má za sebou turnaj RFA 13, který se konal v Budapešti a který nabídl nového zahraničního šampiona. Už tuto sobotu nás však čeká další akce, které vévodí jména, jako je Sivák, Možný, Papp, Kozubovský a další. Chcete turnaj sledovat? Má to jeden velký háček.


 

Jiří Procházka prozradil, jakou zprávu dostal od vedení organizace UFC

„Predstavujeme vám RFA 14 finálnu kartu tohto roka ! Čakajú vás skvelé zápasy špičkových postojárov Vaška Siváka a Matyho Kozubovského, ktorých vyzvú zahraniční borci. Nemôžu chýbať ani mladé talenty ako Prázdny, Toporcer , Nagy , Brunkar, Stríž, Neupauer, Bakhit, Martinik ale aj jediný zápas pod amaterskymi pravidlami medzi Stankom a Kozákom.

Východ Slovenska sa budú snažíť ubrániť domáce hviezdy Wittner, Viszlay, Torök. Naopak utíšiť domáce publikum sa budú snažiť ich súperi Poliak Dziudzia, Špinder alebo v RFA už dobre známi Šaman Dobiáš. Posledný zápas ale otrasie celým východom! Neporazený Lajos Papp sa pokúsi o svoje najcennejšie víťazstvo pred celým Slovenskom a to zdolať jedneho z najlepších postojárskych legiend Tomáša Možného, ktorý si predsavzal, že získa v RFA všetky opasky a to aj ten v MMA. Už túto sobotu buďte aj vy súčasťou tohto skvelého turnaja,“ potvrdilo RFA finální startovku, kterou najdete níže.




 

Karta rozhodně nabízí zajímavou podívanou, takže je jasné, že se najde spousta fanoušků, kteří jí budou chtít sledovat. Má to však háček. „Celý živý prenos na Voyo a hlavná karta od 21:00 na Dajto,“ informovala organizace v jednom ze svých příspěvků. Chybí však bohužel informace o tom, že je to jediná možnost, jak turnaj sledovat.

Pokud si totiž budete chtít koupit PPV tak, jak jste byli doposud zvyklí, tak se vám to nepodaří, protože taková možnost nyní neexistuje. Turnaj bude vysílaný jen na zmíněných platformách, takže pokud jej chcete opravdu sledovat, tak si je musíte pořídit.


 

Organizace si dá po prosinci menší pauzu

„Další turnaj v Budapešti můžeme očekávat příští rok. Přesnější termín zatím nebudu oznamovat. Termíny budeme potvrzovat po naší poslední akci, která nás teď čeká v Košicích. Poté ohlásíme, kdy budou další turnaje. Leden si určitě dáme přestávku a od února a března pak už zase začnou další turnaje,“ rozpovídal se promotér Marhanský po turnaji RFA 13. Sice potvrdil, že se organizace do Maďarska vrátí i potřetí, ale zatím nechtěl specifikovat v jaké datum, o čemž se zřejmě bude teprve jednat.

Stejně tak potvrdil, že nás v lednu čeká menší pauza, kdy nedostaneme žádný turnaj, což je poměrně logické. RFA totiž v krátkém intervalu uspořádalo hned 3 akce, takže další dostaneme až někdy v únoru a březnu.






Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *