Hill může mít smůlu? Šampion Pereira prozrazuje, jakého těžšího soupeře by si radši vybral

Pereira

Zatím to sice nebylo oficiálně potvrzeno, protože je na první obhajobu ještě čas, ale všeobecně se počítá s tím, že výhledově dostaneme duel Pereira va Hill. Háček je však v tom, že je Jamahal stále zranění a přesně se neví, kdy bude moct naskočit zpět do boje. Je tak klidně možné, že Pereira před jeho návratem stihne ještě jeden zápas a v hlavě má jasné jméno, proti kterému by se rád otestoval.


„Dovolená“ je tady! Clash hvězda Jarda Kotlár reaguje na nástup do vězení

„Lidé hodně mluví o tom, že Magomed Ankalaev by pro mě byl sakra nepříjemný soupeř. Prý by mi stylově neseděl, protože je to skvělý zemař. Řeknu to asi takhle. Kdyby byli k dispozici Ankalaev a Hill a já si musel jednoho vybrat, tak bych to udělal následovně. Jasně, Hill by pro mě byl skvělý soupeř, protože mi sedí stylově. Každý zápas, do kterého nastupuji, chci vyhrát. Samozřejmě se nedá nic zaručit, ale s Hillem by byla cesta k vítězství přeci jen snazší.

S Ankalaevem by to bylo náročnější. Byla by to pro mě sakra výzva. Bylo by to hodně těžké, ale já také hodně těžce trénuji. Zlepšuji se každým jedním tréninkem. Musel bych si připravit skvělou strategii, to je jasné. Pokud bych si však měl vybrat, tak bych ukázal na Ankalaeva jako na velkou výzvu,“ překvapil Pereira.

   

Pokud má totiž šampion někde stále velké mezery, tak je to samozřejmě zem. Toho se soupeři snaží využít, ale nikomu se to nepodařilo do té míry, aby pak Pereiru porazil. Blachowicz například v prvním kole mučil Alexe ze zad, ale k ukončení se nepropracoval. Pereira totiž trénuje s Teixeirou, který mu postupně předává všechny potřebné rady.

Duel Pereira vs Ankalaev nezní vůbec špatně. Magomed však musí v první řadě přejít přes Walkera, se kterým se utká v polovině ledna. Pokud uspěje, tak by si klidně mohl nárokovat titulovou šanci a pak by se asi rozhodovalo podle toho, jak se bude vyvíjet Hillovo zranění.

  

Hill slibuje ukončení v postoji

„Zapamatujte si má slova,“ uvedl Hill na svém YouTube kanále. „Nemám v plánu ho brát na zem a nemám v plánu se s ním jakkoliv válet. Mám v plánu tam jít a v postoji, kde si všichni myslíte, že je to prostě nadpozemský chlap, mu ukázat, že tohle je jiný sport. Tohle není kickbox, ale MMA.

Já dělám MMA už roky. Jsem odchovaný v MMA. Budu s ním tedy zápasit čistě v postoji a v postoji ho také tvrdě vypnu. A až se to stane, tak vám v tom všem vymáchám ksicht a všem vám to budu předhazovat.

  

Alexe pak nechám na pokoji, ale vám všem to vrátím za to, jak neuctivě se ke mně chováte a jak mě podceňujete. Jsem ve své práci dobrý. Jsem otestovaná polo-těžká váha, která je právem na vrcholu divize. Jsem jeden ze dvou nejlepších bojovníků na světě. Jsem skutečně nejlepší. Právě proto se mohu cítit jako král.“

Sebevědomí se Hillovi upřít nedá, ale uvidíme, jak to dopadne ve chvíli, kdy se s Pereirou opravdu potká. V postoji totiž Alex zatím našel konkurenci jen v Adesanyovi, který ho však v podstatě nachytal a díky tomu ho tvrdě ukončil.

 

Pereira má za to, že si Hill moc věří

„Všichni jste asi viděli, jak Jamahal Hill říkal, že mě knokautuje a nebude se mnou chtít jít na zem. Prý zůstaneme jen v postoji, kde mě zničí,“ reagoval Pereira. „Jasně, každý soupeř, který se mnou půjde, bude mluvit o tom, jak si to dáme v postoji, ale to Hillovo prohlášení je prostě přehnaně sebevědomé.

Já jsem například nikdy neřekl, že někoho knokautuju nebo tak něco. Samozřejmě je to cíl, ale nikdy nevíte, co se stane. V rámci přípravy se soustředím na to, abych doručil skvělý zápas a dobrou show, ale předvídat, co se stane? To je těžké. Podle mě to Hill prostě přehnal.

  

Všichni to se mnou pořád zkoušejí v postoji, protože si to chtějí zkusit, ale když jim dojde, že tudy cesta nevede, tak se snaží o zem. To se stalo v mnoha mých zápasech. Jamahal je však pro mě dobrý soupeř. To, že je tak sebevědomý, je vlastně nakonec moje výhoda,“ reagoval Pereira.

Je pravda, že i když je Pereira svými ukončeními pověstný, tak je nikdy výrazně nepředpovídá a prostě nechává souboj, aby vyplynul. Uvidíme tedy, zda se souboje Pereira vs Hill skutečně dočkáme a jak se případně bude vyvíjet.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *