Šampion Alex Pereira má pro rivala Adesanyu hodně překvapivou zprávu

Pereira Adesanya

MMA svět nám už nabídl celou řadu rivalit, ale ta, kterou mezi sebou mají Israel Adesanya a Alex Pereira je naprosto unikátní. Táhne se totiž napříč bojovými sporty a rozhodně ještě není ani zdaleka u konce. Celkem se oba borci utkali čtyřikrát s tím, že ve třech případech vyhrál Pereira a naposledy uspěl Adesanya, čímž srovnal MMA bilanci na 1:1. Logicky se tedy nabízí velkolepé završení trilogie, ale Poatan má v hlavě i jiný plán.


Hill může mít smůlu? Šampion Pereira prozrazuje, jakého těžšího soupeře by si radši vybral

„S Adesanyou to není osobní,“ překvapil Alex Pereira, protože se spíš zdá, že je to tak osobní, jak to jen jde. Však hned po zisku titulu šampiona polo-těžké váhy Alex rivala znovu vyzýval. Nyní však svým prohlášením překvapil.

„Klidně jsem otevřený tomu, abychom v budoucnu společně trénovali,“ pokračoval Pereira, což po posledním souboji navrhoval i Adesanya. Ten by se totiž rád naučil jedovaté kopy, který Ale týrá své soupeře. Pereira je totiž posílá bez jakékoliv přípravy, takže je nesmírně těžké je bránit, o čemž se přesvědčil i Jiří Procházka, který jich taky několik inkasoval.

„Adesanya se však musí znovu podívat na tohle video, aby si uvědomil, že nikdy nesmí nikoho podceňovat. Poatan je nyní šampion dvou divizí,“ zakončil Pereira, k čemuž přidal video, jehož překlad najdete níže.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Alex „Poatan“ Pereira (@alexpoatanpereira)

 

    

Adesanya Pereiru motivoval a vytvořil si tak noční můru

„Nedíval jsem se na žádné jeho zápasy. Koneckonců nikdo neví, kdo Pereira je. Bude to takový ten týpek, který, zatímco já budu šampion a legenda, bude sedět v baru a všem kolem vyprávět, že mě kdysi porazil,“ nechal se Israel Adesanya slyšet v roce 2020, tedy v době, kdy se mluvilo o tom, že jeho rival možná míří do UFC.

„Nemám úplně ve stylu někoho vyzývat, ale je tu jeden zápas, který bych si přál. Chtěl bych titul obhajovat proti borci, který mě kdysi hodně motivoval. Doslova mě zachránil a vytáhl mě z baru, ve kterém jsem posedával. Mluvil o tom, že mu jen závidím a že nikdo nebudě vědět, kdo jsem. Tehdy mě to hodně namotivovalo udělat velký krok.

   

Sám nyní mluví o tom, že se vrátí až v roce 2027, ale myslím si, že by to bylo mrhání obrovským talentem. Rád bych ho tedy zachránil stejně, jako to udělal on. Chci Adesanyu! Pojď k taťkovi,“ vysvětlil Pereira, jak moc ho Adesanya tehdy namotivoval a jak by ho chtěl nyní na oplátku zachránit.

Najednou je tedy na stole další souboj rivalů, ale je otázkou, zda na něj dojde. Ve střední váze by se to ještě nabízelo, ale je nepravděpodobné, že by Izzy za rivalem zamířil do polo-těžké váhy, kde už v minulosti jednou narazil. Uvidíme však, jak se ještě všechno vyvine.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *