Neporazitelný Mike Perry po skalpu Alvareze ukázal na další UFC hvězdu

Perry

UFC veterán a známý bouřlivák Mike Perry vylepšil svou bilanci v organizaci BKFC na krásných 4-0 poté, co porazil bývalého šampiona UFC v lehké váze Eddieho Alvareze. Ten totiž nebyl schopen pokračovat a jeho trenéři zápas na konci druhého kola po brutální válce mezi oběma stranami raději ukončili. Perry nyní ukázal na další výzvu.


„Hanba sportu a Sivákovi,“ píše sestra vozíčkáře, který byl na RFA akci součástí potyčky

Perry v hlavním zápase turnaje BKFC 56 prokázal svou odvahu a houževnatost, když se z počátku vykašlal na obranu a přijímal tedy Alvarezovy údery, jako by o nic nešlo. Zároveň však Alvarezovi uštědřoval jednu ránu za druhou, což nakonec vedlo k ukončení zápasu.

Alvarez byl v jednu chvíli hodně otřesen, ale, jak je u něj zvykem, nepřestával bojovat. Bohužel pro něj se však otok na levé straně obličeje každou vteřinou zvětšoval. Když si Alvarez sedal do svého rohu, měl zavřené oko a jeho trenér Mark Henry viděl dost na to, aby informoval rozhodčího, že jeho bojovník nemůže pokračovat. Oficiální ukončení tedy přišlo v čase 2:00 na konci druhého kola a Perry získal vítězství na TKO, po kterém ukázal na další legendu sportu.„Asi ten nejtěžší a nejnáročnější zápas, který bych mohl dostat, by byl s borcem, který byl průkopníkem boxu bez rukavic. Stále mám v živé paměti, jak jsme na škole sledovali jeho zápasy po boku Kimba. Chápu, že tímhle možná otevřu Pandořinu skřínku, ale bylo by mi ctí, kdybychom se mohli utkat. Byl by to pro mě zážitek na celý život,“ vyzval Perry po výhře průkopníka boxu bez rukavic Jorgeho Masvidala.

Ten původně proslul svými pouličními zápasy, na které pak navázal skvělou UFC kariérou, kterou nedávno ukončil. Z bojovníka se transformoval na promotéra, který rovněž pořádá zápasy bez rukavic. Nabízela by se tedy určitá spolupráce obou organizací, díky které bychom dostali skvělý souboj.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *