Íránský Hulk dává nahlédnout do zákulisí, vysvětluje a hází vinu na organizaci RedFace

RFA

Organizace RedFace nám už tuto sobotu nabídne další akci, na které se měl konečně objevit i Íránský Hulk. S tím se počítalo už na předchozí akci, ale obr se nakonec zranil, takže se vše odsunulo a nyní bylo potvrzeno, že to znovu nevyjde.


„Hanba sportu a Sivákovi,“ píše sestra vozíčkáře, který byl na RFA akci součástí potyčky

Hulk znovu nedorazí, k čemuž organizace přidala i srdcervoucí příběh. Bohužel tedy došlo na slova fanoušků, kteří jasně předpovídali, že se něco podobného stane.
  

Jak situaci popsal Hulk?

„Když mě RedFace oslovila s nabídkou smlouvy, řekl jsem, že do zápasu nemůžu, že jsem si právě prodělal covid a potrvá půl roku, než se dám do pořádku. Na MMA zápas bych potřeboval přípravu a já trénovat teď ještě nemohl.

Domluvili jsme se, že si v rámci zábavy dám zápas s polštáři proti někomu, kdo si říká Koleso. Můj management to vyjednal a když jsme podepisovali smlouvu, tak jsem byl upozorněn, že Koleso už má za sebou dva zápasy a že naposledy porazil Freescoota.
   

Já byl po covidu, Kolesa sice neznám, ale rozhodně jsem nechtěl bojovat s někým, kdo umí tak zručně pleskat s polštářem, chtěl jsem si užít zábavu, proto jsme se dohodli na alternativě, že dostanu spíš toho Freescoota (který s Kolesem prohrál).

Nakonec ale vyšlo najevo, že ten nově domluvený zápas není s polštáři, ale v MMA, a to opět nesplňovalo mou podmínku, tedy abych měl dostatek času na přípravu. Nechápejte mě špatně, já zápas v MMA v této fázi po nemoci ještě neudýchám prostě,“ cituje Hulka topfight.

Těžko říct, kde je pravda, tradičně asi někde mezi. Skutečností však je, že Hulka ani na druhý pokus na naší scéně neuvidíme a dá se očekávat, že se na tom už výhledově nic nezmění.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *