Záporný rekord jako cesta do pekel?! Na tyto zápasníky pozor

Na následujícím galavečeru UFC v Paříži se představí neporažený Caolán Loughran, který vzal na poslední chvíli zápas s Taylorem Lapilusem. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby fanoušci na sociálních neupozornili na první soupeře v Loughranově kariéře.

Danis našel další bahno na Loganovu chtivou snoubenku! Paul naštvaně reaguje

Sedmadvacetiletý Loughran je bojovník pocházející z irského Tyronu. Je spojen s týmem Kaobon se sídlem v Liverpoolu v Londýně a trénuje pod vedením Colina Herrona. Loughran je neporažený bojovník bantamové váhy s perfektní bilancí 8-0. Je také bývalým šampionem organizace Cage Warriors. Caolan Loughran měl původně bojovat s Francouzem Yanisem Ghemmourim, veteránem LFC, Brave CF a UAE Warriors. Kvůli několika zrušeným zápasům se však nyní utká s Taylorem Lapilusem.

Po sérii amatérských zápasů, z nichž prohrál pouze dva, Loughran debutoval v MMA v září 2019. Na turnaji MTK MMA – Probellum se utkal s Reecem Streetem (0-40). Zápas vyhrál na TKO v prvním kole. Poté přišel zápas Willem Cairnsem (1-42), ve kterém zvítězil na submisi v prvním kole. A právě tito dva soupeři jsou trnem v oku nejen fanoušků.  

Kromě fanoušků si na oba zápasníky (Reece Streeta a Willa Cairnse) posvítila také stránka Tapology, která zapisuje bilance zápasníků. Stránka Tapology zjistila, že se oba bojovníci dopustil činnosti, která neodpovídá standardům bojových sportů. Podívejte se, jaké upozornění se nyní nachází na profilech obou zápasníků.

„Záměrně se účastnil zápasů bez rozumné cesty k vítězství, projevoval nedostatek soutěžního úsilí a neoprávněně se utkával s mnohem zkušenějšími soupeři. Jeden nebo více zápasů v záznamu tohoto bojovníka byly označeny jako nelegální a nezapočítávají se do bilance výher/proher žádného z účastníků a jsou vyloučeny z tabulek při výpočtu žebříčku bojovníků společnosti Tapology. Budoucí soupeře tohoto bojovníka upozorňujeme, že zápas proti tomuto bojovníkovi může být klasifikován se stejným statusem nezpůsobilosti (Záznam nezpůsobilý MMA).“ 

 

UFC Gane vs Spivak – Fight Card:

Ciryl Gane  vs.  Serghei Spivac 265 lbs

Manon Fiorot  vs.  Rose Namajunas 125 lbs

B. Saint-Denis  vs.  Thiago Moisés 155 lbs

Volkan Oezdemir  vs.  Bogdan Guskov 205 lbs

William Gomis  vs.  Yanis Ghemmouri 145 lbs

Morgan Charriere  vs.  Manolo Zecchini 145 lbs

Taylor Lapilus  vs.  Caolán Loughran 135 lbs

Ange Loosa  vs.  Rhys McKee 170 lbs

Nora Cornolle  vs.  Joselyne Edwards 135 lbs

Farid Basharat  vs.  K. Rodrigues 135 lbs

Zarah Fairn  vs.  J. Cavalcanti 140 lbs

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *