Vyzvi mojí příjmu! Podnikatel poslal bizarní výzvu a Diego Kotlár pohotově reagoval

Kotlár

Na poslední tiskové konferenci organizace Clash of the Stars, která lákala na šestou akci, kterou dostaneme na konci října, se objevilo i několik bizarních výzev. O jednu z nich se postaral Podnikatel, kterého jsme nedávno mohli vidět v RedFace. Cílem výzvy se stal Diego Kotlár, který pohotově reagoval.


Výzvy, ale skutek utek? Benda prozradil, kdo chtěl zápas a pak dostal strach

„Zdravím, tady Marek Podnikatel. Já chci vyzvat Diega Kotlera, Kotlára Diega. Měl jsem s ním už spory. Dostal jsem se z nemoci a on mi jí znovu přál. Benda měl pravdu, že je Diego jen odpad společnosti. Provádí kanalizace a odpady. Diego, pokud jsi tady a nebo sleduješ, vyzvi mojí příjmu. Přijmi mojí to, výzvu. Přijmi a věř tomu, že tě hned v prvním kole tak zbiju jak koně. Já tě nebudu mlátit venku na ulici, protože by sis rozbil koule. Přijmi mojí výzvu a ukaž, jaký jsi frajer. Děkuji Clash a všechny vás zdravím,“ poslal Podnikatel hodně zmatenou výzvu, při které se mu pletla slova a písmena. Jádro pudla jsme však odhalili – chce souboj s Kotlárem, který pohotově reagoval ve stejném duchu.

„Podnikatel, tohle je pro tebe! Tvojí výzvu jsme vyzval. Doufám, že se nezesereš,“ odpověděl Kotlár, který má za sebou fiasko s Bendou a prohru s Gappou, kterého nedokázal pokořit v pojídání žebírek. Právě s Gappou, který má přes 200 kg, by se měl příští rok utkat, ale možná se ještě plány změní a dojde na vyzvání příjmy od Podnikatele.

  

O Kotlár nicméně na další akci nepřijdeme, protože jde do akce Jarda, kterého čeká MMA souboj bez rukavic s rivalem Datlem.

Clash of the Stars 6: Startovka

Luktuma vs Grznár

Dostálová vs Gelnarová

Kotlár vs Datel

Icko vs Lboy

Rendys vs Žralok

Benda vs Tišer / Maďar / Plzňako

Zmijozel vs MaxGren

Snejks vs Sajmonos

Huhu vs Kobra

Satnady vs Playstation Princess

Bergino vs Riad

Král Pablo vs Patrik Corleone

Volák vs Podhorný


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *