Patrik Žralok se hodně překvapivě zastává rivala Karlose Bendy

Žralok Benda

Po souboji Benda vs Kotlár, který byl jedním z vrcholů turnaje Clash of the Stars 5, do klece napochodoval Patrik Žralok, který Bendu vyzval a poté se na něj vrhnul. Přítomná ochranka však byla ve střehu, takže se Žralok proletěl. Nicméně se o souboji Benda vs Žralok mluvilo, ale Karlos po několik výměnách rozhodl, že na zápas nedojde. Vztahy tedy byly na bodu mrazu, ale Žralok se Bendy na poslední tiskové konferenci překvapivě zastal.

Výzvy, ale skutek utek? Benda prozradil, kdo chtěl zápas a pak dostal strach

„Musím se toho Karlose trochu zastat, protože u toho, co se dělo po mé levici, jsem nevěřícně kroutil hlavou. Ano, pána úplně vlevo znám a vím, že ho v Plzni respektují, ale třeba ty (ukazuje na romského kung fu mistra) jsi tady toho hodně namluvil, ale on není tak špatný, jak ty tvrdíš. On skutečně trénuje a dře a je to chlap jako hora. Věřím tomu, že když jí dostaneš, tak rozumíš. Nemyslím to špatně, ale měl bys přemýšlet nad tím, co říkáš.

Já s ním do té klece chci a sám jsem uznal, že se může stát, že by mě dobře trefil a vypnul. Měla by tam být nějaká pokor a úcta a respekt. Myslím si, že v té kleci moc dlouho nevydržíš. Myslím si, že Bendu dost podceňuješ. Já ho nepodceňuju a ty bys neměl taky. Podceňuješ ho. Já ho nemám rád, protože mě poškozuje a veřejně o mně lže, ale ty ho podceňuješ. Musím se ho zastat, jako jsem se zastal Diega, protože neuznávám křivdy. Musím se ho tedy zastat, protože mu křivdíš,“ prohlašoval Žralok směrem k romskému kung fu mistrovi, který Bendu varoval, aby si souboj dobře rozmyslel, jinak by mohlo být zle.

Kudlanka jako z Matrixu?

„Lidi, otevřete oči. Nemůžete srovnávat kung fu s nějakým MMA a nebo kickboxem. To jsou novodobé věci, ale kung fu vzniklo před šestým stoletím našeho letopočtu. To je vražedná zbraň! Karle, otevři oči. Tolik tě zbiju a tolik do tebe budu šlehat kudlankou, že tolik kulek nevypálili ani za druhé světové války. Tímhle prstem tě ukudlankuju. Ty si budeš myslet, že jsi v Matrixu. Rozumíš tomu? 

Myslíš, že ti pomůže, že jsi velký? Však se neumíš prát. Jsi jen velký a máš svaly. Neumíš se prát a ani ti to nesluší. Já proti tobě nic nemám, ale budu do tebe tak šlehat, že by náboje ve druhé světové válce nestačily. A to použiju jen 3 % síly. Karlíčku, neblázni. To, že jsi porazil Kotláry? Neumíš se prát,“ rozjel se na tiskové konferenci údajný romský kung fu mistr, který varoval, aby si Benda duel rozmyslel, jinak pocítí sílu jeho kudlanky.

Clash of the Stars 6: Startovka

Luktuma vs Grznár

Dostálová vs Gelnarová

Kotlár vs Datel

Icko vs Lboy

Rendys vs Žralok

Benda vs Tišer / Maďar / Plzňako

Zmijozel vs MaxGren

Snejks vs Sajmonos

Huhu vs Kobra

Satnady vs Playstation Princess

Bergino vs Riad

Král Pablo vs Patrik Corleone

Volák vs Podhorný


1 komentář na “Patrik Žralok se hodně překvapivě zastává rivala Karlose Bendy”

  1. Tvl mistr miyagi ty si asi jeste nevidel tve kung fu vs mma zapsnik .. vetsi kung fu mistr dostal do srzky ty kudlanko bachrata!!! Rasista zasr..ny !!! To ze zbil Kotlary bylo v kleci ne venku a ty jaky odkaz jsi mu nahral?? Ty vole skrcek!!! Doufam ze te zatluce do zeme ty kung fu panda!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *