Vnadná Slovenka Rajek poslala zajímavou nabídku Whiteovi a UFC

UFC Rajek

Zatím to sice nebylo oficiálně potvrzeno, ale UFC prezident Dana White dělá vše pro to, aby dopadl souboj miliardářů a mediálních magnátů Zuckerberg vs Musk, který by jistě sledoval doslova celý svět. Oba boháči už si dokonce přizvali na pomoc velká jména MMA světa, která mají pomoct s přípravou, ale zatím není jisté, zda na souboj opravdu dojde. Pokud ano, tak se navíc hlásí jedna zájemkyně ze Slovenska.

Cože?! McGregor a O´Malley se dohodli, že hodí vidle do Procházkových plánů?

„Myslím, že se všichni shodneme na tom, že Elon to nemyslí vážně a že je čas jít dál,“ prohlásil nedávno netrpělivý Zuckerberg. „Nabídl jsem mu skutečný zápas. Dana White nabídl, že z toho uděláme legální souboj pro charitu. Elon nechce potvrdit termín, pak řekne, že potřebuje operaci a teď místo toho žádá o tréninkový zápas.

Pokud to Elon někdy bude myslet s opravdovým datem a oficiální akcí vážně, ví, jak mě kontaktovat. V opačném případě je opravdu čas jít dál. Budu se soustředit na soutěžení s lidmi, kteří tento sport berou vážně.“
Bohužel to tedy vypadá tak, že se nám duel bortí před očima. Přitom mohla být jeho součástí i domácí stopa, respektive slovenská. Slovenka Veronika Rajek, která má na sociálních sítích miliony sledujících, totiž poslala směrem k milionářům a UFC jasnou nabídku.

„Pokud dojde na zápas Musk vs Zuckerberg, tak zdarma nabízím své služby jako ring girl,“ vzkázala totiž Rajek, která označila Muska, Zuckerberga, Whitea i celé UFC.

Galerie

IMG_COM_20230501_0124_29_6532-1024x768

Obrázek 1 z 13

Rajek proslula na sociálních sítích svou postavou a hlavně poprsím, u kterého prý fanoušci často zpochybňují jeho pravost. Slovenka se však brání, že neprošlo žádnou chirurgickou úpravou. „Říkám si mimozemšťan, protože lidé nevěří, že jsem skutečná. Myslí si, že jsem robot nebo jde o kradený profil,“ cituje britský Daily Star blondýnku. „Trollové tvrdí, že to hezcí lidé mají jednoduché, ale já to mám těžší, dělají mi to složitější, protože jsem hezká.“

Uvidíme tedy, zda na souboj opravdu dojde a zda případně jeho součástí bude právě i Rajek, která by jistě přitáhla hodně pozornosti.