Cože?! McGregor a O´Malley se dohodli, že hodí vidle do Procházkových plánů?

McGregor O´Malley Procházka

Před časem už bylo velice blízko k tomu, aby UFC oficiálně potvrdilo datum a místo titulové bitvy Procházka vs Pereira, kterou netrpělivě vyhlíží nejen domácí scéna, ale i ta světová, protože jde o skvělý souboj dvou elitních postojářů, který slibuje atraktivní a hodně napínavou podívanou. Bohužel se však do věci vložil Conor McGregor, který se nyní evidentně spojil s O´Malleym, což by mohl být problém.

Tadeáš Veselý prozradil, jaký balík dostal za výprask od Mawara Růžičky

„Conor mi po mém vítězství vůbec poprvé psal na IG. Napsal: Dokázali jsme to, kámo,“ pochlubil se nový šampion bantamové váhy Sean O´Malley, že ho po výhře nad Sterlingem kontaktoval McGregor, který vyhlásil, že chce v prosinci bojovat s Chandlerem a že se poté vrhne na držitele BMF opasku Gaethjeho.

„Odepsal jsem mu: To si kurva piš. Budeš mít v prosinci hlavní zápas a já se postarám o hlavní před-zápas?“ pokračoval Suga, že už začal plánovat svou první titulovou obhajobu, kterou by chtěl proti svému jedinému přemožiteli Verovi.

„Co mi na to odpověděl? ´Já rozhoduju´. Beru to tak, že to v Irsku znamená ano,“ uzavřel O´Malley.

Samozřejmě by bylo skvělé, kdybychom McGregora a O´Malleyho viděli  na jedné kartě, ale bohužel by to s největší pravděpodobností znamenalo, že by se BJP vrátil do akce až příští rok. Je totiž hodně nepravděpodobné, že by UFC dalo na kartu hned 3 takhle velké zápasy, které se dají rozdělit a přitáhnout pozornost k více akcím.
Trenér a manažer Karaivanov prozradil, že vše bylo blízko, ale…

„Nemohu to ještě zmiňovat. Musím to nechat na oznámení UFC, ale termín máme, akorát do toho trochu hodil vidle jeden zápasník, který nabídl různé scénáře, takže to musím nechat na UFC. Máme takovou dohodu, ale zápas by měl být v podstatě dohodnutý,“ vysvětlil trenér a manažer Martin Karaivanov v MMA Letem Světem, že termín už je na světě, ale že celou situaci bohužel zkomplikoval McGregor, který vyhlásil, že se chce vrátit v prosinci, což je termín, se kterým se evidentně počítalo v souvislosti se soubojem Procházka vs Pereira.

„Měli jsme dohodu, že UFC mělo vyjet s termínem a s místem zápasu. Pak se do toho nějak vložil Conor… Bylo ve hře září Sydney, říjen Abu Dhabí, listopad New York a prosinec Las Vegas. V tom jsme se pohybovali. Byla nabídka na září v Austrálii, kde nebyl hlavní zápas, protože duel Adesanya vs Strickland UFC původně nechtělo posvětit. Řešil se tedy souboj Jiří vs Alex. To jsme však okomentovali tak, že je to moc brzy. Jiřího ostřejší příprava začala v červenci, navíc byl v Thajsku, takže by nebylo dostatek času na aklimatizaci a tak dále. Na takový zápas se nejde připravovat jen 3 týdny. To je málo. Když už návrat, tak ať so stojí za to.“
 

Karaivanov tak rovněž potvrdil informace o zářijovém termínu, který nakonec logicky nevyšel. Bohužel se tedy ukazuje, že Conor opravdu hodil do plánů vidle. Z vyjádření trenéra totiž vyznívá, že už bylo na spadnutí oznámení souboje, což vlastně avizoval i Pereira, který lákal na velké novinky, ale pak se přiřítil Ir se svým prosincovým plánem a najednou je všechno trochu jinak.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *