Tak tohle asi nechce! Venomovi se ozval elitní soupeř, který ho prý přivátá v UFC

Page UFC

Anglický zápasník Michael Venom Page (21-2) nedávno oznámil, že mu skončila smlouva s organizací Bellator a že by se tedy rád porozhlédl po novém působišti. Fanoušci si již dlouhou přejí, že Venoma uvidí v organizaci UFC, ale ten nyní prozradil, že by do největší světové organizace přestoupil pouze za určitých podmínek, načež se mu ozval zajímavý soupeř.

Vnadná Slovenka Rajek poslala zajímavou nabídku Whiteovi a UFC

„Chtěl bych rovnou do TOP 5, maximálně TOP 10 žebříčku welterové váhy. Nemám pocit, že bych musel znovu něco dokazovat,“ řekl Page. „Prostě tam chci jít… A viděli jsme to s Michaelem Chandlerem. Šel tam, zápasil s Danem Hookerem, který byl v té době v TOP 10, což pro něj bylo skvělé první vítězství, které ho prostě posunulo do boje o titul. To je cesta, na které se vidím i já. Nepotřebuji žádný zahřívací zápas a není to tak, že bych byl dlouho mimo hru. Jsem připraven jít do toho hned teď.“ 

Háček je však v tom, že tehdy byly trochu jiné okolnosti a že se UFC skrze Chandlera snažilo odlákat pozornost od dalších témat. Chandler nicméně svou šanci využil naplno a vysloužil si titulový duel, ve kterém neuspěl. V prvním kole byl přitom hodně blízko tomu, aby Oliveiru ukončil, ale ve druhém sám inkasoval a byl konec.
Venomův plán se nicméně dostal k elitnímu neporaženému borci, který prý bývalou Bellator hvězdu v UFC rád přivítá. „A co takhle šestka divize?“ ozval se totiž neporažený Shavkat Rakhmonov, který měl v polovině září bojovat s Gateslumem, ale ten se bohužel zranil, takže Shavkat přišel o soupeře.

Duel Rakhmonov vs Page by byl jistě hodně zajímavý, ale je nepravděpodobné, že by na něj došlo. Page je totiž známý tím, že je skvělý postojář, ale horší zemař, čehož by Shavkat jistě dokázal využít. Vedení by navíc jistě nechtělo, aby nová posila hned ze začátku prohrála, takže pokud na přestup do ligy mistrů dojde, tak bude ve hře jistě jiný soupeř.


1 komentář na “Tak tohle asi nechce! Venomovi se ozval elitní soupeř, který ho prý přivátá v UFC”

  1. Pingback: Zásadní zvrat! V kauze Růžička už padla obvinění! Jaký trest hrozí? | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *