A proto je UFC jednička! Vlk Chimaev má náhradu a vám spadne brada

UFC Chimaev

Vedení organizace UFC má za sebou hodně hektický den. V souvislosti s turnajem UFC 294, který nás čeká 21.10. v Abi Dhabí, se totiž objevily dvě obrovské ztráty, které bylo třeba vyřešit. Charles Oliveira se totiž zranil a Paulo Costa není kvůli nedávné operaci zdravotně způsobilý nastoupit do boje. Musely se tedy najít náhrady pro Makhacheva a Chimaeva, což je na první pohled nemožný úkol, protože kdo by vzal zápas s těmito monstry jen 11 dní před turnajem? No, dva blázni se přeci jen našli a my díky tomu máme nové zápasy, které jsou minimálně stejně tak dobré, jako ty původní.


 

Je to tady! Patrik Kincl prolomil mlčení a reagoval na výzvy od Čepa a Vémoly

„Zdravím vás! Všichni asi dobře víte, co jsme teď řešili. Nejprve jsme domluvili mega odvetný zápas, na který se všichni tak moc těšili. Novým hlavním zápasem turnaje UFC 294 je duel Makhachev vs Volkanovski 2. A co bude hlavní před-zápas?

Costa je bohužel ze hry, takže jste asi slyšeli spoustu spekulací. Jak to nakonec dopadlo? Dokázali jsme to. Chimaev, který přestupuje do střední váhy, se utká s welter jedničkou a bývalým šampionem Usmanem. Chimaev vs Usman ve střední váze. Vidíme se v Abu Dhabí,“ radoval se Dana White, když mohl oznámit, že se pro Vlka domluvila náhrada v podobě Usmana.

White přitom před časem shodil souboj Chimaev vs Usman ze stolu s tím, že nedává smysl, ale nyní se duel dokonale hodil.
     

Nově tedy máme na stole hlavní taháky v podobě bitev Makhachev vs Volkanovski 2 a Chimaev vs Usman, což jsou duely, které jsou minimálně stejně tak dobré, jako ty původní. Jediný háček je samozřejmě v dokonalosti přípravy náhradníků, protože oba berou zápas na poslední chvíli, ale to si budeme moct ověřit už příští víkend.

UFC 294: Startovka

Islam Makhachev  vs. Alexander Volkanovski

Khamzat Chimaev vs. Kamaru Usman

Magomed Ankalaev vs. Johnny Walker

Said Nurmagomedov vs. Muin Gafurov

Tim Elliott vs. Muhammad Mokaev

Mohammad Yahya vs. Trevor Peek

 Javid Basharat vs. Victor Henry

Abu Azaitar vs. Sedriques Dumas

 Mike Breeden vs. Anshul Jubli

Nathaniel Wood vs. Muhammad Naimov 

Victoria Dudakova vs. Jinh Yu Frey

Sharabutdin Magomedov vs. Bruno Silva 

Ikram Aliskerov vs. Warlley Alves


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *