UFC legenda a MMA expert tipuje bitvu Jiří Procházka vs Aleksandar Rakić

Procházka

Součástí jubilejního turnaje UFC 300, který nás čeká už příští víkend, je i bitva Procházka vs Rakić, která slibuje hodně atraktivní podívanou. BJP je totiž vždy zárukou skvělé bitvy a u Rakiće se s ohledem na dlouhou pauzu dá předpokládat, že bude hodně hladový po výhře, což je skvělá a vlastně i infarktová kombinace. Jak souboj vidí bývalý dvojnásobný šampion a aktuální UFC komentátor Daniel Cormier?


Šílená suma?! Jakou hodnotu má dnes rozjetá organizace OKTAGON MMA?

„Duel Procházky s Rakićem má spoustu proměnných a největší z nich je ta, jak si Rakić povede po tak dlouhé pauze způsobené zraněním. Očekávám, že se Jirka požene dopředu, zatímco Aleksandar umí bojovat z ústupu. Teď je otázkou, zdali tam něco trefí a čí herní plán bude úspěšnější. Necítím jistotu z ani jednoho, ale přikláním se nepatrně k Procházkovi,“ analyzuje Daniel Cormier.

Jiří Procházka byl hodně dlouho kurzovým favoritem, což však už nyní neplatí. Aktuálně je totiž u společnosti Tipsport na oba kurz 1,87 s tím, že na Procházku bylo vsazeno přes 1 500 000 Kč a na Rakiće přes 100 000 Kč. Uvidíme tedy, jak se kurzy ještě hnou. Pro zajímavost, v zahraničí je Procházka spíše mírný outsider, zatímco Rakić mírný favorit, což je možná dáno Jiřího poslední prohrou s Pereirou, která přišla na konci roku, takže jí mají mnozí v živé paměti.

   

BJP si chystá smrtící kombo

Jiří byl vždycky známý svým neortodoxním pohybem a divokými výpady, na čemž pracuje i nyní. Na svém IG profilu se například pochlubil kombinací, kterou zakončuje svým ikonickým loktem z otočky, kterým tvrdě poslal k zemi Dominicka Reyese. Právě na podobné překvapivé výpady se musí Rakić připravit, což je určitě oříšek, protože je téměř nemožné najít bojovníka, který by Procházku v tréninku simuloval a napodoboval.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jiří “BJP” Procházka (@jirkaprochazka)

 

UFC 300: Startovka

Alex Pereira vs. Jamahal Hill
Zhang Weili vs. Yan Xiaonan
Gaethje vs. Max Holloway
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Holly Holm vs. Kayla Harrison
Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jalin Turner vs. Renato Moicano
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
Bobby Green vs. Jim Miller
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *