Minule romský mistr kung-fu a teď legenda Číňan? Benda naznačuje možnou náhradu

Benda

Organizaci Clash of the Stars se povedl husarský kousek, když během pár hodit došlo k vyprodání červnového turnaje Clash of the Stars 8 v Ostravě. Vlastně k tomu stačilo jen oznámit akci a potvrdit už jednou domluvený souboj Gelnarová vs Dostálová, kolem kterého však visí otazník, protože se KrutoHanka při přípravě v Thajsku zranila. Aby toho nebylo málo, tak se rozpadl  další zápas a Karlos Benda tak potřebuje nového soupeře, kterým by mohla být zajímavá postavička.


UFC legenda a MMA expert tipuje bitvu Jiří Procházka vs Aleksandar Rakić

„Je to hrůzostrašný a smutný příběh. Dnes ráno, tedy v půl 12, mě probudil telefon od vedení Clash of the Stars. Můj soupeř Tom Atom se údajně zranil. Tři měsíce před zápasem má prý něco s nohou. Zánět v noze nebo něco takového. Zkrátka můj soupeř Tom Atom se prý v souboji o mě, který proběhl na turnaji Ocelové pěsti, asi zranil. Aktuálně zjistil, že se mnou nemůže nastoupit do zápasu. Myslet si o tom můžeme, co chceme.

Já samozřejmě musím vyzdvihnout, že je v přípravě na zápasy běžné, že se člověk zraní. Já jsem zrovna dva dny zpět dostal jebu do žeber, že jsem chvíli myslel, jestli je nemám zlomené. Zranění jsou tedy běžná. Zánět v noze tři měsíce před zápasem? Asi jo. Nevím, jestli si Atom řekl, že by byl nyní mimo a pak by už do přípravy nedal 100 %, takže to odřekl. Ať už je důvod jakýkoliv, tak je mi to jedno. Zásadní je, že aktuálně jsem na Clash 8 bez soupeře,“ oznámil Karlos Benda ve svém videu, že se jeho další zápas bohužel komplikuje.
   

Nabízí se legendární Číňan?

„Jedno jméno v telefonu padlo a to nějaký Číňan. Pozor, není to Číňan z Číny, ale je to prý nějaká čáve legenda, která má za sebou přes 50 zápasů v postoji. Je to prý mezi čáve legenda a zabiják jako prase. Když po něm vedení chtělo vidět záznam nějakého zápasu, tak samozřejmě nic není. Já chápu, že v té době nebyly telefony, aby se něco natáčelo, to chápu, ale kurva, když má někdo 50 zápasů, tak by z toho nějaký záznam mohl být. Nevím, co je pravda. Mezi Romy má prý obrovské jméno. Já osobně ho neznám a nic proti němu nemám. Pochopil jsem to však tak, že mi ho nyní nabízí. Mně je to jedno,“ prozradil Benda, že se rýsuje další zajímavý soupeř, který má v komunitě velké jméno.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *