VIDEO: Jedna bomba, řev a agonie! Jake Paul zničil známého rappera

Nedávno nám boxerský svět nabídl zajímavý souboj Joshua vs Ngannou, který skončil jasnou výhrou prvního jmenovaného, a výhledově dostaneme další velkou bitvu. Dojde totiž na hodně kritizovaný souboj Jake Paul vs Mike Tyson, který bude streamovat platforma Netflix. Mnozí duel kritizují, ale i přesto je jasné, že k sobě přitáhne hodně pozornosti. Právě o pozornost nemá nouzi ani Jake Paul, který se blýskl jedovatou bombou, po kterém šel známý raper k zemi.


UFC legenda a MMA expert tipuje bitvu Jiří Procházka vs Aleksandar Rakić

Jake Paul možná není nejlepší boxer na světě, ale není pochyb o tom, že do tréninku dává hodně, což se podepsalo i na jeho síle, která je nezanedbatelná. Své by o tom mohli vyprávět UFC veteráni Askren a nebo Woodley, kteří od Paula vyfasovali tvrdé KO. Hlavně Woodley šel po tvrdé bombě k zemi naprosto bezvládně. Nyní Paulovu sílu okusil i známý raper Lil Pump, který inkasoval jeden úder, po kterém skončil v bolestech na zemi.

 

 

Na kolik si Tyson díky souboji s Paulem přijde?

Bývalý YouTuber Jake Paul se utká s boxerskou ikonou Mikem Tysonem 20. července na AT&T Stadium v texaském Arlingtonu. Zápas bude živě vysílán na Netflixu, což je první počin tohoto streamovacího giganta v oblasti bojových sportů, ale bližší podrobnosti zápasu, jako je počet kol a váha, jsou v současné době nejasné.

„Myslím, že je to pro box opravdu dobrá podívaná. Přivádí k němu spoustu lidí. Poslyšte, kdo jsem já, abych říkal: ‚Ach, Mike Tyson by neměl boxovat nebo Jake Paul by neměl boxovat, hodně štěstí. Oba na tom vydělají, jak já říkám, hromadu peněz. Takže o tom to je, ne? Navíc na skvělém stadionu, domov Dallas Cowboys,“ řekl Fury v rozhovoru pro The Stomping Ground.

„Bude to fantastické pro oba kluky, dostanou skvěle zaplaceno, oba předvedou show. Prostě nevím, co by se mi na tom souboji nelíbilo. No dobře, Tysonovi je 57 let, ale je to bývalý nezpochybnitelný král světové těžké váhy a Paul se živí na YouTube a k boxu přišel asi před pár lety. Takže si myslím, že to bude docela vyrovnaný zápas,“ dodal Tyson Fury. 

Podle Furyho dobrého přítele a legendy UFC Henryho Cejuda si Tyson za zápas s Jakem Paulem vydělá kolem 20 milionů dolarů. Jen pro připomenutí, Mike Tyson si za svůj nejslavnější zápas s Lenoxem Lewisem v roce 2002 přišel na 103 milionů dolarů! Celkově si za svoji bohatou kariéru vydělal 443 milionů dolarů. Paul a Tyson by neměli mít mít při zápase chrániče hlavy, o kterých se hojně spekulovalo, a usilují o to, aby byl zápas schválen jako profesionální, ale poslední slovo v této věci bude mít texaská komise.
2 komentáře na “VIDEO: Jedna bomba, řev a agonie! Jake Paul zničil známého rappera”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *