Takhle teda ne! Nasra*ý Karlos Benda se ohrazuje proti výběru náhradního soupeře

Benda

Organizaci Clash of the Stars se povedl husarský kousek, když během pár hodit došlo k vyprodání červnového turnaje Clash of the Stars 8 v Ostravě. Vlastně k tomu stačilo jen oznámit akci a potvrdit už jednou domluvený souboj Gelnarová vs Dostálová, kolem kterého však visí otazník, protože se KrutoHanka při přípravě v Thajsku zranila. Aby toho nebylo málo, tak se rozpadl  další zápas a Karlos Benda tak potřebuje nového soupeře, což se začíná komplikovat.


UFC legenda a MMA expert tipuje bitvu Jiří Procházka vs Aleksandar Rakić

„Je to hrůzostrašný a smutný příběh. Dnes ráno, tedy v půl 12, mě probudil telefon od vedení Clash of the Stars. Můj soupeř Tom Atom se údajně zranil. Tři měsíce před zápasem má prý něco s nohou. Zánět v noze nebo něco takového. Zkrátka můj soupeř Tom Atom se prý v souboji o mě, který proběhl na turnaji Ocelové pěsti, asi zranil. Aktuálně zjistil, že se mnou nemůže nastoupit do zápasu. Myslet si o tom můžeme, co chceme.

Já samozřejmě musím vyzdvihnout, že je v přípravě na zápasy běžné, že se člověk zraní. Já jsem zrovna dva dny zpět dostal jebu do žeber, že jsem chvíli myslel, jestli je nemám zlomené. Zranění jsou tedy běžná. Zánět v noze tři měsíce před zápasem? Asi jo. Nevím, jestli si Atom řekl, že by byl nyní mimo a pak by už do přípravy nedal 100 %, takže to odřekl. Ať už je důvod jakýkoliv, tak je mi to jedno. Zásadní je, že aktuálně jsem na Clash 8 bez soupeře,“ oznámil Karlos Benda ve svém videu, že se jeho další zápas bohužel komplikuje.
   

Bendovi dochází trpělivost

„Původní myšlenka byla ´zápas o Bendu´, kde ONI vybrali soupeře, kteří se o mě mají utkat. Nyní však kvůli zranění vítěz odstoupil a druhý ze záhadných důvodů je úplně mimo hru. Najednou slyším na streamech od čáve, jak Benda měl jen další potravu, jak si Benda vybral dalšího slabého soupeře a jak mu dáme někoho pořádného.

Vždyť to ONI vybírali ty jedince! Ne já! Nevím jak Tomáš Pollák a spol tohle dělají, ale začíná mě to čím dál víc srát. Třešnička na dortu je teď to, že se mě ani nezeptají na můj názor, ale pouze mi oznamují, s kým teda nakonec půjdu. Prostě ´Hej Bendo, čekej jak pes, my ti někoho vybereme´.
    

Ať jdou někam. Na Clash 8 chci KOHOKOLIV, kromě komunity čáve. Borci by si měli uvědomit, že oni potřebuji mě, ne já je. Chci na závěr zdůraznit, že proti čáve jako takovým nic nemám a že v budoucnu se zápasu samozřejmě nebudu bránit jít s kýmkoliv z nich. Snad si jen uvědomí, že Benda na jejich neustálé trapné kecy není zvědavý. Obzvlášť, když s nimi potom mám podepisovat smlouvu. Jinak bych je samozřejmě neřešil. Tedy, jestli na Clash 8 budu mít zápas s jakýmkoliv čáve, bude to jen z respektu k vedení Clash. Takže, nějaký zajímavý vyzyvatel?“ vzkázal Benda prostřednictvím MMA Shorties, že by preferoval soupeře mimo Romy, kteří ho sice ve velkém vyzývají, ale následně si neváží šance.

Uvidíme tedy, jak se situace vyvine. Turnaj je sice až na konci června, ale čas letí a případný vyzyvatel samozřejmě potřebuje nějaký čas na přípravu. Zrovna zápas s Bendou totiž není žádná procházka růžovou zahradou a je tedy třeba se na to pořádně připravit. Své by mohli vyprávět oba Kotlárové, kteří tvrdě narazili a padli hned v prvním kole.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *