Tak už víme, na jakého dalšího soupeře narazí Terminátor Karlos Vémola

Vémola

Máme za sebou turnaj OKTAGON 43, který v hlavním zápase nabídl dlouho očekávaný souboj Kincl vs Vémola 2, ze kterého nakonec jako jasný vítěz na body odcházel šampion Kincl, který si tak připsal druhou úspěšnou titulovou obhajobu. V návaznosti na hořkou prohru měli možná mnozí za to, že si dá Vémola na nějakou dobu pauzu a do boje půjde až na konci roku s Véghem, ale opak je pravdou.

Patrik Kincl reaguje na vlnu vtípků a ostré kritiky, která se valí na Karlose Vémolu

„Bitva o Vémolu! Ve hře je prozatímní titul polo-těžké váhy. Vítěz se utká s „Terminátorem“. Slovenský kat Langer v Mnichově poráží Xaviera, stává se #2 polotěžké váhy OKTAGON MMA a světovou #97. Pro mnohé překvapení roku. Pro jiné vůbec. Tichá voda z Košic si nikdy nevybírala a je kovaná jen těžkými zápasy! Má 9️ ukončení z 11 výher a soupeře mele na zemi i v postoji. Pro aktuálně nejlepší polotěžkou váhu Slovenska zaslouženě životní zápas.

#2 polotěžké váhy v Německu, #3 OKTAGON MMA a #90 na světě! To je monstrum z Mnichova „Ironside“ Poppeck. Extrémně silný zápasník s 1️1 KO a 9️ v 1. kole nejdřív ve Frankfurtu smazal Hajdarpašiće za 100 vteřin, v Mnichově pak brutálně vytřel podlahu s legendárním Zawadou a nedal mu jedinou šanci. Střet slovenského obra a německého vikinga je nevyhnutelný!“ potvrdila organizace OKTAGON MMA, že vítěz červnového souboje Langer vs Poppeck se v dalším zápase opravdu utká s Vémolou.
Doposud nebylo jasné, zda Vémola bude chtít titul, který získal v polovině minulého roku díky výhře nad Iličem, obhajovat, ale zdá se, že je jasno. Na duel s Langerem/Poppeckem by tak mohlo dojít v září ve Frankfurtu (vs Poppeck), nebo v říjnu v Bratislavě (vs Langer).

Navíc je otázkou, zda Vémola nebude chtít před titulovým soubojem stihnout ještě další zápas na jednom z turnajů na Štvanici, aby si spravil chuť. Ten by však musel být v domluvené váze, protože v polo-těžké se nabízí jen obhajoba. Uvidíme tedy, jak to nakonec dopadne. Klíčové bude, jaký výsledek nabídne Langer vs Poppeck a jak se duel bude vyvíjet.

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 46

16.9. Frankfurt – OKTAGON 47

7.10. Bratislava – OKTAGON 48

Peňáz vs Čepo 

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *