Každá jízda jednou končí?! Terminátor Vémola nečekaně avizuje GRAND FINÁLE

Vémola

Karlos Vémola se před soubojem s Patrikem Kinclem hned několikrát nechal slyšet, že pokud nebude schopen porazit „malou tlustou 77“, tak nemůže ani pomýšlet na souboj s velkým šampionem Véghem. Attila se však po výhře Kincla nechal slyšet, že si souboj s Terminátorem stále přeje, takže na něj s největší pravděpodobností dojde. Má to však jedno velké hořké ale…

Tak už víme, na jakého dalšího soupeře narazí Terminátor Karlos Vémola

„Ten zápas dopadl tak, jak dopadl a já si prostě musím přiznat, že moje tělo už to nedává. Kluky, které jsem dříve porážel, už nedokážu porazit. Nedokážu dominovat. Každá jízda jednou končí a tohle byla velká jízda.

Já prostě nechci skončit jako nějaký umíněný kluk po prohře. U mě podaná ruka platí a mé slovo platí. Já už jsem se dopředu domluvil s OKTAGONem, že půjdu s vítězem Langer vs Poppeck. To dodržím! Ať to dopadne jakkoliv, tak ten pás budu obhajovat. Poté jsme se domluvili na zápase s Attilou Véghem.
    

Ano, před zápasem jsem hlásil, že zápas s Attilou Véghem, pokud nevyhraju s Kinclem, asi nemá cenu. Pořád si to myslím, protože Attila Végh je lepší. Na druhou stranu mě dojalo, když Attila říkal, že taky prohrál a já mu dal šanci. Vážím si toho, co řekl a díky tomu, že je to podepsané a domluvené, se to nebude shazovat mojí vinou. Pokud OKTAGON i Attila budou mít o ten zápas zájem, tak já do něj nastoupím. To však bude to grand finále. To bude ten můj poslední zápas, kdy se s celou touhle jízdou rozloučím,“ rozpovídal se Vémola pro Fight Cast One, že má v plánu po odvetě s Véghem ukončit kariéru.

„Pokud by mi k tomu dal OKTAGON jako bonus Štvanici, tak bych za to byl velice vděčný. Ten poslední rok kariéry bych si užil a jel bych na maximum. Dal bych v závěru roku několik zápasů, ať už dopadnou jakkoliv. Po zápase s Attilou se zkrátka budu věnovat jiným věcem.“
    

Zdá se tedy, že Vémola počítá s tím, že by ještě letos stihl minimálně 3 zápasy. Mluví totiž o Štvanici a souboji s vítězem Langer vs Poppeck, kde se dle vítěze nabízí zářijový Frankfurt a nebo říjnová Bratislava. Vše by pak zakončila odveta s Véghem, která sice nemá přesné datum, ale je jasné, že na ní dojde na konci prosince na posledním OKTAGON turnaji roku 2023.

Co by bylo dál? Těžko říct. V minulosti, obzvlášť v MMA světě, jsme byli svědky různých návratů, protože bojovníky zkrátka začnou „svrbět“ ruce. Přeci jen většina z nich tréninkem a bojem doslova žije, což o Vémolovi platí trojnásob. Loučení tak budě hodně těžké, ale jestli si někdo zaslouží odpočinek, tak je to jistě Terminátor, který trénuje a zápasí navzdory zraněním a komplikacím.
   

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 46

17.9. Frankfurt – OKTAGON 47

7.10. Bratislava – OKTAGON 48

Peňáz vs Čepo 

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *