Známe první zápas OKTAGON dvoj-turnaje na pražské Štvanici?

OKTAGON

Hodně dlouho visel kolem tradiční OKTAGON Štvanice velký otazník. Ondřej Novotný hned několikrát avizoval, že se jedná a že se oznámení blíží, ale nakonec jsme se dočkali až před turnajem OKTAGON 43. V návaznosti na to, že fanoušci vzali lístky doslova útokem, dokonce vedení přistoupilo k odvážnému kroku. Letos totiž na Štvanici neuvidíme „jen“ jeden turnaj, ale rovnou dva. V pátek a sobotu nás tedy čeká šťavnaté menu, které už má evidentně domluvené první chod.

Tak už víme, na jakého dalšího soupeře narazí Terminátor Karlos Vémola

„Nesouvisí to ze Zajícem, ale nápad mám a vím, že máš výzvy rád. Kozub vyprodal O2 Arénu dvakrát po sobě. Rizin má na konci roku dva eventy po sobě. Výzva je jasná,“ reagoval trenér a manažer Jiřího Procházky Martin Karaivanov na začátku roku na příspěvek Ondřeje Novotného, ve kterém si promotér vyžádal návrhy nejen ohledně jeho fotbalového vysílání. Tou dobou asi Martin netušil, že za půl roku se výzva stane realitou.

„DVAKRÁT ŠTVANICE! Nejkrásnější turnaj roku není nafukovací a tak poprvé v historii přidáváme hned druhý turnaj ve 2 dnech! Přijde někdo na oba?  Buď připraven, lístky brzy k dostání na OKTAGONMMA.COM,“ informovala organizace OKTAGON MMA s tím, že lístky by měli jít do prodeje zítra, tedy v pondělí 29. května.
Na jaké bitvy se můžeme těšit? To se brzy dozvíme, ale už teď nejspíš známe první zápas. Hostem posledního vysílání Ondřeje Novotného byl totiž Miloš Petrášek, v návaznosti na což promotér potvrdil, že na Štvanici uvidíme jeho bratra Ondřeje. S kým se Petrášek utká? Vypadá to, že s ostravským tankem Janem Širokým, kterého jsme naposledy viděli v souboji s Pokorným, kde prohrál via TKO ve druhém kole. Honza je však borec, který nabídne atraktivní podívanou ať už vyhraje a nebo prohraje.

Základ tedy hodně zajímavý, tak uvidíme, jaká další jména budou potvrzena. O slovo se totiž například neustále hlásí šampion Jonas Magard, takže by se na jedné z akcí nabízela další obhajoba. O zájemce koneckonců nebude nouze, protože Štvanice je žádaná nejen mezi fanoušky, ale i mezi bojovníky, protože akce pod otevřeným nebem má zkrátka unikátní atmosféru.

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Prozatímní Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polotěžké váhy 

Eckerlin vs Primera 

Veličkovič vs Jungwirth 

Grabinski vs Michalidis 

Dyrschka vs ? 

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand

Siwiec vs Hathaway 

Paradeiser vs Fischer 

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 46

17.9. Frankfurt – OKTAGON 47

7.10. Bratislava – OKTAGON 48

Peňáz vs Čepo 

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *