Rozhodně se nestydí! UFC veteránka VanZant vytasila zbraně a tentokrát ani nemusíte platit

VanZant

Paige VanZant po konci v organizaci UFC, kde nenaplnila potenciál, který v ní vedení vidělo, překvapivě zamířila do organizace BKFC, tedy do zápasů bez rukavic, kde chtěla dokázat, že není jen hezká tvářička, ale že je to hlavně bojovnice. Časem však přeci jen sešla z cesty, protože objevila kouzlo soukromých platforem, které začala plnit pikantním obsahem a peníze se začaly sypat. Podobné platformy je však přeci jen třeba pravidelně promovat, aby příliv hladových fanoušků neustával, takže se Paige vytasila se svými „zbraňemi“, ale tentokrát úplně zadarmo.


 

Obrovská smůla! Kincl popisuje, jak nešťastně si přivodil zranění, kvůli kterému nejde s Čepem

„Měla jsem opravdu štěstí, že moje kariéra i mimo UFC a mimo zápasy byla docela úspěšná,“ řekla nedávno VanZant. „Pracovala jsem docela tvrdě v jiných odvětvích a snažila se přejít k více mainstreamovým osobnostem. Ale ano, OnlyFans je určitě mým největším zdrojem příjmů.“

„Řekla bych, že jsem za 24 hodin na OnlyFans vydělala víc peněz než za celou svou zápasnickou kariéru dohromady. A proto je to pro mě jako pro člověka těžké… Víte, byla jsem nervózní z toho stigmatu, ale teď je těžké odejít. Mám pocit, že když jste jeden z těch lidí, kteří se narodili chudí, vyrostli v chudobě a pak se stali bohatými, tak se skoro pořád cítíte chudí.
 

Takže vždycky chcete dál tvrdě pracovat a já mám to štěstí, že jsem v pozici, kdy jsem mohla pomáhat své rodině. Já a můj manžel pomáháme naší rodině a děláme všechno pro to, abychom se všichni dostali nahoru. Takže to ospravedlňuje, že dělám exkluzivní obsah, když vím, že se mohu postarat o všechny kolem sebe.“

VanZant samozřejmě na soukromých platformách začala s méně odvážným obsahem, ale podle toho, co občas unikne na internet, už přeci jen přitvrdila a nebojí se ukázat v podstatě vše. Hodně odvážná je i na IG, skrze který láká nové fanoušky. Takhle například nedávno vytasila zbraně.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by PHOTOGRAPHER MIAMI FLORIDA | ФОТОГРАФ МАЙАМИ (@novikovnikolay)

 
 

Strickland si z PvZ vystřelil a schytal to od Shevchenko

„Paige VanZant se chlubí, že za 24 hodin na OnlyFans vydělala víc peněz, než za celou kariéru UFC. Je však třeba si to trochu blíže rozebrat. 1. jí vzali do UFC jen díky tomu, že je to kus. 2. ženské MMA nestojí za nic. 3. je logické, že chlapi budou platit více peněz za to, aby jí viděli nahou, než jak zápasí. Jaké z toho plyne poučení? Zůstaňte ve škole, protože bojování stojí za hovno,“ opřel se Sean Strickland do Paige VanZant, která se skutečně chlubila tím, že za jeden den na pikantní platformě vydělala více peněz, než za celou kariéru v UFC.

Zpráva však nezůstala bez odezvy. „Zajímavý rozbor. Přijde mi, jak kdyby ho psalo uražené dítě, které je naštvané, že v UFC bere méně peněz, než ženy. Ale dobrý pokus. Třeba ti UFC příště něco přidá,“ ohradila se bývalá šampionka Valentina Shevchenko a začalo být dusno.
 

„Valentino, však si prohrála s holkou, která ochotně pullne guard, a tvůj postoj vypadá, jak když ses ho učila podle YouTube. Ženské MMA je k smíchu. Je to jako když sleduješ děti, jak se mezi sebou rvou. Je to sranda, ale zároveň ti dochází, že to nestojí za nic. Máš práci jen díky tomu, že víš, kdy nasadit podpatky a sundat oblečení,“ pokračoval Strickland, který byl zrovna s postojem hodně mimo, protože Shevchenko patří k nejlepším postojářkám v historii UFC.

„Vypadá to, že jsi v gymu dostal na prdel od holky a nemůžeš se přes to přenést, takže máš nyní všechny ženy světa jako své nepřátelé. Měl bys víc trénovat, aby se to nestávalo,“ uzavřela Shevchenko nečekanou výměnu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *