PFL má v kapse saudské peníze a vysílací smlouvu! Kdy bude turnaj šampionů?

Společnost Professional Fighters League (PFL) nedávno oznámila, že dokončila koupi organizace Bellator od společnosti Paramount Global, čímž vytvoří globální velmoc ve smíšených bojových uměních a urychlí nástup spojené společnosti na pozici „spoluvládce“ na trhu MMA. Nyní získala také novou vysílací smlouvu a na povrch se dostal také datum prvního galavečera šampionů PFL vs Bellator.


Rozhodně se nestydí! UFC veteránka VanZant vytasila zbraně a tentokrát ani nemusíte platit

Professional Fighters League (PFL) ve čtvrtek (30.11.) oznámila novou, víceletou smlouvu o mediálních právech, která zahrnuje přímé přenosy ze základní části PFL, play-off a šampionský turnajů na ESPN a ESPN+, jakož i placené přenosy PPV na ESPN+, až organizace v roce 2024 spustí svou divizi „Super Fight“, ve které se představí Francis Ngannou nebo Jake Paul. 

PFL financovaná Saúdskou Arábií je čerstvě po „trháku“, kterým byla akvizice společnosti Bellator MMA a prodej vysílacích práv silnému mediálnímu partnerovi, je dalším velkým triumfem. „Máme za sebou pět úspěšných sezón na ESPN a jsme nadšeni z další fáze růstu MMA a Professional Fighters League díky této dohodě,“ uvedl generální ředitel PFL Peter Murray. „Náš inovativní formát sportovní sezóny, elitní soupiska sportovců a spuštění divize PFL PPV Super Fight, v níž se představí některé z největších hvězd světových bojových sportů, jako jsou Francis Ngannou a Jake Paul, zahajují novou éru MMA jako hlavní platformy globální sportovní zábavy.“
PFL také získala obrovskou investici ze Saúdské Arábie, kde bude pořádat první turnaj šampionů PFL vs Bellator. Šampion PFL ve welterové váze Magomed Magomedkerimov se 21. února utká na turnaji v Saúdské Arábii s držitelem titulu Bellatoru Jasonem Jacksonem. Magomekerimov tuto informaci prozradil televizi Match TV. 

Kromě turnaje šampionů se v Saudské Arábii uskuteční také první galavečer PFL PPV Super Fight, u kterého zatím není známo přesné datum, ale také by se mělo jednat o začátek roku 2024. Arabští investoři chtějí zřejmě za svoje peníze pozornost a té se jim dostává.   


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *