Firma EGO Combat hlásí velký úlovek! Spojila se s Karlosem Vémolou!

Světoběžník Martin Wodecki momentálně buduje silný tým značky EGO Combat. Nyní do něj patří zápasníci David Kozma, Dominik Humburger, Eliška Zemanová, Martin Viktorín, Antonín Beck a nyní Martin Wodecki hlásí další velký úlovek v podobě Karlose Vémoly.


Rozhodně se nestydí! UFC veteránka VanZant vytasila zbraně a tentokrát ani nemusíte platit

„Značka Egocombat.cz se nyní vydává na cestu spolupráce s nejznámějším bojovníkem v ČR, Karlosem Vémolou, jenž zasahuje nejširší fanouškovskou základnu od teenagerů po seniory. Naše společné cíle jsou dosáhnout na poli bojových umění co nejvýše a věříme, že společně se nám to povede!“ prozrazuje spolumajitel EGO Combat Martin Wodecki. 

„Toto spojení vyústilo po dlouhodobém vyjednávání S Karlosem a jeho testování našich produktů, které používá ke své přípravě. Jsme hrdí, že také Karlos Vémola nyní patří do týmu, který s námi úzce spolupracuje. Tato skupina profíků nebo top amatérských bojovníků, nyní zastřešuje borce jako jsou: David Kozma, Vašek Sivák, Dominik Humburger, Eliška Zemanová, Antonín Beck, Martin Viktorín mladší, a Erik a Patrik Kutilové.“
„Brzy představíme první společný projekt s Karlosem, což bude výrobek z naší produkce, jenž je díky Karlosovým poznatkům a námětům vylepšenou verzí už existujícího produktu. Ego Combat je česká, dynamicky se rozvíjející firma, která si zakládá na kvalitě a výrobků a službách zákazníkům,“ dodává Wodecki. 

EGO Combat je česká značka, která se opírá o dvě dekády zkušeností ve výrobě, designu, marketingu a prodeji zboží pro bojové sporty. Jejím cílem je vyrábět kvalitní, cenově dostupné a inovativní produkty pro bojové sporty, fitness a ostatní kontaktní disciplíny. Specializují se na výrobu velkoprofilových produktů jako jsou boxovací pytle, velké lapy a bloky, realizace tělocvičen, sportovní podlahyboxerské ringy, MMA klece a mnoho dalšího.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Ego Combat (@egocombat)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *