„Palo dostal dělo,“ reaguje Novotný na divokou melu, kterou odnesl jeho kolega

Poslední staredowny před turnajem OKTAGON 53, které navázaly na tiskovou konferenci, nabídly hodně divokou podívanou, o kterou se postarali Trušček a Akipa, kteří se do sebe drsně pustili. Do akce tak musel Ondřej Novotný a hlavně na steradowny dohlížející Pavol Neruda, který během vřavy údajně také inkasoval. Však se podívejte na video.


Stálo to za to? Karlos Vémola pocítil, jak moc ho někteří nemají rádi

„Mela na tiskovce a Palo dostal dělo. Sotva člověk přiletí, tak padají facky. Zajímavá tiskovka a horká krev v některých duelech. Akipa vs Trušček a Dulatov vs Palaiologos mají ještě určitě větší náboj než do teď. Každopádně chlapci jsou zpátky ve městě a můžeme se těšit na skvělý turnaj s 5 CZ a 1 SK zápasníky. Těsíme se na vás,“ reagoval Ondřej Novotný na vřavu, do které se nakonec musel také zapojit, protože by jinak mohlo být hodně zle.

Uvidíme tedy, jak se půtka promítne do dnešního souboje. Přehnané emoce by totiž mohly být spíše nevýhodou. Akipa je však zkušený bojovník, což však pro Truščeka platí dvojnásob, takže nás jistě čeká hodně zajímavý souboj.
  

Lajk útočného komentáře = útok

Ranní staredown mezi Truščekem a Akipou proběhl v klidu, protože se Trušček vlastně celou dobu díval jinam, takže byl klid, ale odpoledne se k sobě borci borci agresivně přiblížili. „Zítra,“ domlouval Trušček Akipovi, který byl evidentně hodně naštvaný. Nejprve došlo na kontakt hlavami a poté se do sebe oba borci pustili. Akipa vyslal několik háků, kterými nejspíš soupeři poničil brýle. Do akce tak rychle skočili Neruda i Novotný, kteří měli hodně co dělat, aby situaci uklidnili.

„Cítil si tu ránu? Cítils to?“ ptal se Akipa, který hned vysvětlil, proč ke konfliktu došlo. „To máš za to, že lajkuješ komenty, které útočí na mou matku, ty blbečku. Dávej si pozor a drž hubu. Lajkoval si koment, který urážel mou matku. Mám to vyfocené. Proč bys něco takového dělal? V kleci tě zničím.“
 

Co na to Trušček? „Pošli mi tu fotku a já se případně omluvím a poté tě porazím.“ O vyhrocený duel je tak postaráno.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by OKTAGON MMA (@oktagonmma)

  
 

10.2. Oberhausen – OKTAGON 53

Dalisda vs Dourthe – o titul slámové váhy

Dulatov vs Palailogos

Khajevand vs Zawada

Brož vs Crosby

Pokorný vs Palokaj

Malach vs Milidragović

Gumienna vs Smajić

Akipa vs Truscek

Brajshori vs Fajk

Al vs Votava

Zarabi vs Batfalský

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *