Paul po demolici streamera pálí do Stricklanda a má pro něj riskantní sázku o balík

Paul

Sean Strickland se asi jen tak nezmění, díky čemuž má tolik fanoušků, ale také tolik haterů. Naposledy se blýskl při sparingu se streamerem, který si říká Sneako. Ten asi čekal, že si dá s bývalým UFC šampionem přátelský trénink, ale nakonec z toho byla demolice, kterou nedokázaly přerušit ani dva hozené ručníky. Na celou situaci pohotově reagoval Jake Paul, který se do Seana opřel a nabídl mu zajímavou sázku o balík peněz.


„Palo dostal dělo,“ reaguje Novotný na divokou melu, kterou odnesl jeho kolega

V minulosti jsme vám už ukazovali videa, na kterých Sean doslova týrá své kolegy a dokonce je tvrdě ukončuje, za což čelil tvrdé kritice ze strany ostatních bojovníků, kteří zdůrazňují, že trénink má být o vzájemné pomoci a touze po zlepšování se a ne o tom, kdo svého kolegu vypne dříve. Sean je však Sean a asi se jen tak nezmění, což se ukázalo při sparingu se streamerem, který si říká Sneako. Na toho totiž Strickland nastoupil a nehodlal přestat ani ve chvíli, kdy do klece letěly dva ručníky za sebou.

„Stačilo spadnout na zem. Čekal jsem, až spadneš na zem a přestal bych. Ustál si to. Klobouk dolů,“ vysvětloval Strickland streamerovi, který má zřejmě zážitek na celý život.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by FULL SEND MMA (@fullsend_mma)

 
   

Jake Paul pohotově reagoval

„Sean Strickland je vážně trapný, že se snažil Sneaka takhle ukončit. Však toho kluka, který nemá vůbec žádné zkušenosti, nedokázal ani poslat na zem, i když do toho šel úplně naplno. Je to otřesný boxer, který si vybírá soupeře, kteří nemají zkušenosti. Pošlu pro tebe letadlo a můžeme si to dát před kamerami. Pokud vyhraješ, tak ti dám milion dolarů, což je polovina tvého aktuálního jmění. Pokud tě však pošlu k zemi, tak si necháš udělat tetování podle mého uvážení. Napiš mi. Myslím si však, že couvneš stejně jako Paddy,“ pálil Jake Paul, který se vytasil se zajímavou sázkou. Půjde do toho Sean? To se jistě brzy dozvíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *