Zabiják Sean Strickland vrací úder a má pro Paula mnohem ostřejší nabídku

Strickland

Sean Strickland se asi jen tak nezmění, díky čemuž má tolik fanoušků, ale také tolik haterů. Naposledy se blýskl při sparingu se streamerem, který si říká Sneako. Ten asi čekal, že si dá s bývalým UFC šampionem přátelský trénink, ale nakonec z toho byla demolice, kterou nedokázaly přerušit ani dva hozené ručníky. Na celou situaci pohotově reagoval Jake Paul, který se do Seana opřel a nabídl mu zajímavou sázku o balík peněz. Tarzan samozřejmě reagoval.


„Palo dostal dělo,“ reaguje Novotný na divokou melu, kterou odnesl jeho kolega

„Sean Strickland je vážně trapný, že se snažil Sneaka takhle ukončit. Však toho kluka, který nemá vůbec žádné zkušenosti, nedokázal ani poslat na zem, i když do toho šel úplně naplno. Je to otřesný boxer, který si vybírá soupeře, kteří nemají zkušenosti. Pošlu pro tebe letadlo a můžeme si to dát před kamerami. Pokud vyhraješ, tak ti dám milion dolarů, což je polovina tvého aktuálního jmění. Pokud tě však pošlu k zemi, tak si necháš udělat tetování podle mého uvážení. Napiš mi. Myslím si však, že couvneš stejně jako Paddy,“ pálil Jake Paul, který se vytasil se zajímavou sázkou.
    

Sean Strickland reagoval

„Však tě porazil týpek, který se ani boxu nevěnuje naplno! Ale jasně…“ reagoval Strickland, který nabídku na jeden milion dolarů pohotově přijal. „Žerty stranou a pojďme si něco říct vážně. Jake Paul je kurevsky k smíchu. Bojuje s malými vysloužilými MMA retardy a prodává dětem cukrovou vodu. Pokud by to bylo legální, tak bych ti s úsměvem na tváři vzal život. Je někde na Zemi místo, kde mu mohu vzít život a jen tak odejít? 

Mimochodem mám lepší nabídku, protože peníze přeci jen nemohou koupit štěstí, čehož jsi jasným důkazem, protože jich máš hodně a stejně jsi kunda. Žádné kamery a jen ty a já v poušti. To by mi udělalo radost. Žádný IG, žádné lajky, žádné hry. Jen ty a já!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *