VIDEO: Ani dva hozené ručníky ho nezastavily! Strickland zdemoloval streamera

Strickland

Není žádnou novinkou, že je bývalý šampion střední váhy Sean Strickland velký podivín a samorost, který to v dětství a mládí neměl vůbec lehké, což se na něm všemožně podepsalo. UFC tedy nejspíš vždycky trne, když se Sean dostane k mikrofonu, protože už jsme od něj slyšeli všelijaké věci. Navíc je také známý tím, že na tréninku jede na 120 %, s čímž musí jeho partneři počítat. Moc s tím však asi nepočítal streamer, který se dostal pod salvu bomb, před kterou ho neuchránily ani dva hozené ručníky.


„Palo dostal dělo,“ reaguje Novotný na divokou melu, kterou odnesl jeho kolega

V minulosti jsme vám už ukazovali videa, na kterých Sean doslova týrá své kolegy a dokonce je tvrdě ukončuje, za což čelil tvrdé kritice ze strany ostatních bojovníků, kteří zdůrazňují, že trénink má být o vzájemné pomoci a touze po zlepšování se a ne o tom, kdo svého kolegu vypne dříve. Sean je však Sean a asi se jen tak nezmění, což se ukázalo při sparingu se streamerem, který si říká Sneako. Na toho totiž Strickland nastoupil a nehodlal přestat ani ve chvíli, kdy do klece letěly dva ručníky za sebou.

„Stačilo spadnout na zem. Čekal jsem, až spadneš na zem a přestal bych. Ustál si to. Klobouk dolů,“ vysvětloval Strickland streamerovi, který má zřejmě zážitek na celý život.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by FULL SEND MMA (@fullsend_mma)

 
   

Dana White má za to, že Strickland poslední zápas vyhrál

„Díval jsem se, jak média ten zápas bodovala a jsem někde uprostřed. Upřímně jsem to viděl tak, že to bylo před pátým kolem 2:2. Poslední kolo za mě rozhodovalo a dal bych ho Stricklandovi. Musím však říct, že lidé, kteří seděli kolem mě, to měli různě, což jen dokazuje, jak těsný souboj to byl. První dvě kola šla podle mě za Seanem, který znovu předvedl ten neuvěřitelný jab. Takovou přední jen tak v MMA neuvidíte.

Du Plessis byl hodně natrefovaný, ale nevzdal se a šel pořád dopředu. Navíc přidal takedowny, čímž si vzal kola pro sebe. Jak říkám, bylo to hodně vyrovnané. Viděl jsem to pro Seana, ale může to být i tím, že jsem jedním z těch lidí, kteří věří, že pokud má někdo získat titul, tak si ho musí od šampiona přesvědčivě vzít,“ nabídl Dana White svůj názor na bodování hlavního zápasu, který mnozí viděli různě.

Realitou však je, že oficiálním vítězem je Dricus Du Plessis, který po souboji vyzval bývalého šampiona Adesanyu, tak uvidíme, zda duel dopadne.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *