OKTAGON vedení odhaluje náhradníka pro titulovou bitvu Kincl vs Wawrzyniak

OKTAGON

Aktuálně máme za sebou turnaj OKTAGON 53, na který už za pár týdnů naváže turnaj OKTAGON 54, který se koná v Ostravě, kde se můžeme těšit na první kolo druhé řady milionové pyramidy Tipsport Gamechanger, ale také titulový duel šampionů Kincl vs Wawrzyniak. Vedení však pro jistotu nominovalo náhradu, kdyby se jednomu z borců cokoliv stalo, abychom o titulový duel nepřišli.


 

Zabiják Sean Strickland vrací úder a má pro Paula mnohem ostřejší nabídku

„O Patrikovi si myslím jen to nejlepší. Je to skvělý bojovník. Je hodně zkušený a navíc zápasí chytře. Znám ho osobně a moc si ho vážím. Rozhodně by však pro mě zápas nebyl osobní. Chci se posunout v kariéře a další velký krok je titul v OKTAGONu, takže uvidíme. Podle mě ho nyní čeká duel s Wawrzyniakem. Uvidíme tedy, jak se to vyvine, ale rozhodně zůstanu ve formě. Budu na sobě dále pracovat. Každý den tvrdě trénuji. Mám kolem sebe skvělé lidi a rodinu, díky čemuž mohu dál růst. Není snadné být bojovník,“ reagoval Matěj Peňáz po poslední výhře a je to právě Money, kdo u souboje Kincl vs Wawrzyniak bude sloužit jako oficiální náhradník.

Peňáz bude vážit společně s ostatními borci, ale v ideálním případě se do akce nedostane. To, že byl nominován jako náhradník, však jasně ukazuje, že je titulové šanci velice blízko, takže, pokud se nic výrazně nezmění, by následně mohl vyzvat vítěze, tedy šampiona. Díky tomu bychom se mohli výhledově dočkat duelu Kincl vs Peňáz nebo Wawrzyniak vs Peňáz, což slibuje skvělou podívanou, která by se hodila například na turnaj OKTAGON 58 v Edenu, což by mohlo časově hezky vyjít, aby měl šampion dost času na regeneraci a další přípravu.
Co nás čeká?

2.3. Ostrava – OKTAGON 54: Start Tipsport Gamechanger 2

Kincl vs Wawrzyniak – o titul střední váhy

Amirkhani vs Machaev

Grabinski vs Duque

Lengál vs Torres

Wanliss vs Siraj

Nafuka vs Bognadović

Legierski vs Kohout 2

Paradeiser vs Korkmaz
  

23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs Pukač 2 

Poppek vs Kimball

Kertész vs Stolze

Ryšavý vs Topallaj

Cordero vs Schober

Wolf vs Herzberg

Montagnac vs Heil

Szabová vs Gumienna

Austin vs Wójcik

Petrášek vs ?
   

20.4. Birmingham – OKTAGON 56

Stanton vs Wojciechowski

Morris vs Álvarez

Rock vs ?

Staines vs ?

Aby vs ?

Frimpong vs ?

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

? Eckerlin vs Brož ?

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *