„Uvězněný“ veterán Pokorný dojemně přiznává, jak těžko se mu bude loučit s MMA

Pokorný

Součástí turnaje OKTAGON 53, který se konal v Oberhausenu, byl i souboj Pokorný vs Palokaj, do kterého šel český veterán ve skvělé formě, s čímž měl soupeř ze začátku hodně velké problémy. Jubox byl totiž hodně rychlý, díky čemuž se mu dařilo prosadit, ale Palokaj nakonec přeci jen dokázal převzít otěže zápasu a vyhrát. Pokorný, kterému je 38 let, pak na tiskové konferenci dojemně reagoval na otázku, jestli už ví, co vlastně bude dělat, až s MMA skončí.


 

OKTAGON vedení odhaluje náhradníka pro titulovou bitvu Kincl vs Wawrzyniak

„Jsem trochu uvězněný v té situaci, že neumím MMA nahradit, protože MMA je více než sport. Nevím, co mám bez bojování dělat. Bojovat chci tedy určitě dál. Myslím si, že to tu tak máme všichni. Mohu bojovat klidně za dvě hodiny, nemám s tím problém. Jestli mi někdo řekne, abych bojoval v Edenu, tak budu bojovat v Edenu. Miluju boj a je to můj život.

Pojďme bojovat v Edenu. Je to o tom, že v kleci stojí dva chlapi a vždy jeden odejde jako poražený, ale důležitá je ta cesta, která nás posouvá a ve které vidíme to, co nikdo jiný nevidí. Mohu říct, že mám skvělou rodinu a přítelkyni. To se zjistí při těch nejhorších chvílích, které nastávají v přípravě nebo při samotném boji. Mohu bojovat i v Edenu,“ reagoval Pokorný na dotaz, zda chce dále bojovat a zda by se mu například líbil zápas na turnaji OKTAGON 58 v Edenu?

Právě legendy, jako je Pokorný, by si místo na podobné akci zasloužily, ale je jasné, že karta není nafukovací a že vedení organizace bude muset hodně pečlivě vybírat, komu tuto šanci dá. Uvidíme tedy, zda Jarda bude mezi šťastnými, protože navzdory prohře předvedl skvělý výkon, na kterém může dále stavět.
Co nás čeká?

2.3. Ostrava – OKTAGON 54: Start Tipsport Gamechanger 2

Kincl vs Wawrzyniak – o titul střední váhy

Amirkhani vs Machaev

Grabinski vs Duque

Lengál vs Torres

Wanliss vs Siraj

Nafuka vs Bognadović

Legierski vs Kohout 2

Paradeiser vs Korkmaz
  

23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs Pukač 2 

Poppek vs Kimball

Kertész vs Stolze

Ryšavý vs Topallaj

Cordero vs Schober

Wolf vs Herzberg

Montagnac vs Heil

Szabová vs Gumienna

Austin vs Wójcik

Petrášek vs ?
   

20.4. Birmingham – OKTAGON 56

Stanton vs Wojciechowski

Morris vs Álvarez

Rock vs ?

Staines vs ?

Aby vs ?

Frimpong vs ?

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

? Eckerlin vs Brož ?

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *