Mega zápas? Rozjetý Topuria se přestřeluje s novým šampionem O´Malleym

Topuria O´Malley

Hlavní zápas UFC turnaje v Singapuru, kterým byl duel Holloway vs Korean Zombie, nabídl skvělou podívanou a nakonec i tvrdé KO, které jsme u bývalého šampiona už hodně dlouho neviděli. Max totiž většinou potřebuje soupeře utahat a rozstřílet, aby je dokázal ukončit. Nyní mu však stačila jedna přesně mířená pravá a byl konec. Ne všichni však jeho výkon ocenili. Takový Ilia Topuria se s tím nemazal a pálil ostrými, z čehož vznikla zajímavá výměna.

Kupujte letenky? O bitvě Jiřího Procházky je zdá se naprosto jasno

„Sice Hollowaye a Zombieho respektuji, ale mám za to, že by měli radši oba ukončit kariéru a jít do důchodu. Sean O´Malley pomalu stoupá a možná jednou dojde na to, že se potkáme v oktagonu. Mezitím by se však měl Alexander Volkanovski připravit na to, jak bude klepat. Čeká ho totiž vysoká škola,“ nepáral se s tím Topuria a v jedné zprávě odepsal veterány, naznačil možný souboj s novým šampionem a rovnou si rýpl i do divizního šampiona.

„Já už jsem povstal, teď je čas na tobě,“ kontroval O´Malley, který se stal novým šampionem bantamu.

„Zápas s tebou vidím jako snadné sousto. Musel bych najít nějaký přesvědčivý důvod, abych se s tebou utkal, ale ten před sebou aktuálně nevidím. Pokračuj a možná si jednou zasloužíš můj čas,“ nechal se Topuria, podle kterého by byl Suga snadný soupeř.

„Dostaň se přes Volkanovskiho a můžeme se bavit,“ navrhl O´Malley, který bude v dalším zápase nejspíš bojovat s Verou a nebo Dvalishvilim.

„Však ty se nedostaneš ani přes Meraba. Radši si tedy sedni a jen čekej jako poslušný pejsek,“ uzavřel výměnu Topuria, o kterém se mluví jako o dalším soupeři pro Volkanovskiho.

   

Max byl za ukončení hodně rád

„Tohle ukončení jsem potřeboval. Muselo přijít. Jsem rád, že k němu došlo na místě, kde jsem v minulosti začal svou sérii 12 výher v řadě. Tohle pro mě bylo první KO, kdy jsem jednou trefil a bylo hotovo. Bylo to úžasné. Viselo to však ve vzduchu.

Dostal jsem sílu od svých lidí a od svého národa. V komunitě se mi už pomalu začalo říkat Max s polštářovýma rukama, protože jsem vždy musel soupeře hodně rozstřílet, abych je ukončil. Nyní jsem však měl speciální sílu. 

    

Ve druhém kole jsem dobře trefil a dostal jsem Zombieho do problémů. Podle mě si v pauze před třetím kolem uvědomil, že to do pátého kola nedojde, tak vše vsadil na jednu kartu. Řekl si, že umře s mečem a nebo po meči a to také udělal. Právě proto ho všichni milujeme a právě proto je to legenda našeho sportu.

V tom třetím kole to bylo zabij nebo buď zabit. Já jsem měl jen štěstí, že jsem trefil dříve než on. Oba jsme tam poslali pravou. Já byl rychlejší, ale je otázkou, co by se stalo, kdyby trefil první. Možná bych to sežral, možná bych šel do kolen. To už se nedozvíme,“ rozpovídal se Max Holloway o důležité výhře a souboji s legendou.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *