Vašek Mikulášek vysvětluje, proč vzdal zápas a věnoval tak výhru Kokymu

Mikulášek

Hlavní zápas turnaje FABRIQ 3 přinesl zajímavou, ale na konci bohužel i hodně kontroverzní podívanou. Už předem bylo jasné, že do sebe Mikulášek a Koky půjdou, což se také v prvním kole potvrdilo, ale ve třetím kole jsme pak byli svědky nepochopitelného vzdání ze strany Mikuláška, který odstoupil od soupeře a rozhodčího a poklepal na zem, že je konec. Co ho k tomu  vedlo?

Kupujte letenky? O bitvě Jiřího Procházky je zdá se naprosto jasno

„Přestalo mě to bavit,“ krčil Mikulášek na po-turnajové tiskové konferenci rameny. „Po nachozených 158 kilometrech v kleci a nahánění někoho, kdo slibuje, že se se mnou bude přestřelovat a všechno možné a že mě sežere jako kus masa a 15 minutách extra pauzy, které tam byly a nebyly potřeba, jen proto, aby se někdo vydýchal. Nic ve zlém samozřejmě, nemám vůči tomu nic, ale prostě mě to přestalo bavit.

Není to věc, kterou jsem od někoho čekal. Víceméně jsem si odklepal vyhraný zápas. To je asi ta horší část toho všeho. Dokonce už jsem si přečetl, že jsem ten zápas prodal, jenže tolik peněz bych na tom v životě nevydělal. Neměl jsem důvod proč, protože jsem mu tu hlavu chtěl opravdu urvat a snažil jsem se o to. Jen to prostě nevycházelo a netrefoval jsem tak, jak jsem chtěl.
      

Tlačil jsem zbytečně moc a nebavilo mě čekat… Trefil jsem čisté koleno a Koky se chytil za břicho, načež rozhodčí řekl stop. Chtěl jsem pokračovat, ale musel bych čekat. Nebavilo mě to, protože jsem ho na to břicho trefil třikrát a třikrát se za něj chytl, protože ho to fakt bolelo. Přestalo mě to bavit.“

Mikulášek si totiž špatně vysvětlil situaci. Jak se můžete podívat níže na videu, tak rozhodčí Voborník se rozhodl dvojici na pletivu rozdělit, načež ještě padlo koleno, které Koky evidentně cítil. Mikulášek však měl za to, že se znovu stopuje zápas kvůli úderu do slabin, přitom by se hned pokračovalo. To však už Baba Jaga nedovolila, protože odklepala a byl konec. Je otázkou, jak na tom byly bodové lístky, ale je jasné, že Mikulášek první kolo vyhrál a ve třetím mu byl stržen bod, takže duel nakonec mohl dopadnout všelijak, což už se nedozvíme.
     


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *