Tak bohužel zase nic? Joker Ilič se zpět do OKTAGONu jen tak nevrátí

Ilič

V podstatě už od souboje Vémola vs Ilič, který se odehrál v polovině minulého roku, se mluví o dalším startu Jokera Iliče v OKTAGONu. Zatím jsme se ho však nedočkali. Šikovný bojovník totiž dostal laso z Ruska, kde fantasticky porazil Shlemenka a poté v boxerském souboji prohrál s Ismailovem. Na konci roku pak bylo hodně blízko titulové bitvě s Kinclem, ale Ilič se bohužel nechal slyšet, že má zdravotní problémy a že by nezvládl váhu. Zdravotní komplikace ho potkaly i v posledním BRAVE zápase s Naruszczkou, kterého sice porazil, ale bohužel si ošklivě poranil ruku. Nyní však vyhlíží další zápas.

Každá jízda jednou končí?! Terminátor Vémola nečekaně avizuje GRAND FINÁLE

Výkonný ředitel ligy RCC Nikolaj Klimenko řekl televizi Match TV, že se připravuje odveta mezi Alexandrem Shlemenkem a Alexandrem Iličem, která by se mohla uskutečnit v srpnu.

Shlemenko uvedl, že by měl zájem o zápas v Omsku a uspořádání nějaké důležité odvety. Mohl by se uskutečnit výjezdní turnaj RCC se Shlemenkem a Ismailovem v hlavním zápase?

O této odvetě jsme zatím nejednali. V tuto chvíli je pro nás důležitější udělat odvetu mezi Shlemenkem a Iličem a v budoucnu, podle toho, jak bude fungovat trh, můžeme zvážit i tuto variantu. Je skvělé, že v Omsku je nová aréna, ale do tohoto regionu jsme ještě nešli a nevíme, jestli bychom to mohli udělat, nebo ne.

Připomeňme, že bývalý šampion Bellatoru Shlemenko loni v srpnu na turnaji RCC v Jekatěrinburgu prohrál s Iličem knokautem v prvním kole. Srbský bojovník poslal koleno do hlavy a vyhrál knockoutem. Shlemenko poté 30. září ukončil zápas remízou s Kleberem Souzou a 3. prosince 2022 prohrál s Magomedem Ismailovem,“ informoval přímo profil ruské organizace RCC.
„Jdeme na to,“ komentoval hned Ilič příspěvek. Joker má tedy o odvetu evidentně zájem, čemuž se nikdo nemůže divit. V Rusku totiž dostane za zápas tolik, co v jiných organizacích za minimálně 5 zápasů. Jen za poslední rok si tak Ilič královsky vydělal a nyní má před sebou další šťavnatou výplatu.

Ondřej Novotný prý přitom Iličovi nabízel další Štvanici, ale Ilič kontroval snímkem ruky, která prý stále není v pořádku. Uvidíme tedy, zda zápas v Rusku „hecne“ i se zraněním, nebo jak se vlastně celá situace kolem Jokera nakonec vyvine.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *