Promotér Novotný reaguje na odchod Brita do Contenderu! Jak to bylo s výjimkou?

Novotný Brito

Na konci minulého roku jsme byli svědky velkého střídání stráží. Dlouholetý šampion David Kozma totiž nestačil na šikovného Brazilce Kaika Brita, který předvedl dominantní výkon a nakonec se stal teprve druhým šampionem OKTAGON welterweight divize. Následně měl být součástí milionového projektu Tipsport Gamechanger, ale účast si nakonec rozmyslel a dobře věděl proč.

Každá jízda jednou končí?! Terminátor Vémola nečekaně avizuje GRAND FINÁLE

Na milionový projekt Tipsport Gamechanger totiž museli bojovníci podepsat novou smlouvu, která logicky neobsahuje výstupní UFC klauzuli. Jinak by se totiž mohlo stát, že by se nějaký borec probojoval do dalších kol, ale pak dostal laso od UFC a odešel. Brito, který by jistě patřil k hlavním favoritům, už však byl asi v kontaktu s UFC, takže pyramidu odmítl a nyní potvrdil, že ho čeká souboj v rámci projektu Contender Series, kde bojovníci a bojovnice přímo před zraky UFC prezidenta Whitea a jeho matchmakerů bojují o vstupenku do ligy mistrů.

„Děkuji Bohu za všechno. Právě jsem podepsal kontrakt na Contender Series. Pojďme si za tím a dojděme si pro další výhru, skrze kterou se splní velký sen, kterým je dostat se do UFC. Moc děkuji všem, kteří mě podporují. Společně to dokážeme. Budu moc rád, když mě všichni budete i nadále sledovat a fandit mi v zápase, na který dojde 20.8. v Las Vegas. Jdeme si pro to,“ reagoval Kaik Brito na svém IG profilu.

„Brito v tuto chvíli podepsal Dana White´s Contender Series. Brito je v tomto ohledu výjimka, kterou jsem tam nechal, protože on je prostě jako malé dítě. I jeho manažeři ho přesvědčovali, ale když jsme podepisovali smlouvu, tak vždycky říkal, že na vše sere, ale že tam chce nechat Contender a UFC. Já jsem mu říkal, že to tam nechám v moment, kdy nebude šampion. On že ne, že i když bude šampion, tak tam chce.

Vysvětloval jsem mu, že bude mít lepší peníze jako šampion, než když půjde do UFC a ještě přes Contender, kde dostane 5 000 dolarů. Stále přemlouval, ale takovým tím sympatickým stylem. Nakonec mu řekneš, že jo, když je to všechno, na čem mu v hlavě stojí svět. Takže jsme to tak udělali. Brito nyní bude mít svůj výstřel. Vlastně mu přeji, aby mu to vyšlo, protože to tak má postavené a je fajn, když se plní klukovské sny. Jestli je to jeho sen, tak ať se mu splní,“ vysvětlil promotér Ondřej Novotný ve svém vysílání, že Brito, i jako šampion, měl ve smlouvě výstupní klauzuli, kterou nyní využil, aby se pokusil probojovat do ligy mistrů, které má jistě hodně co nabídnout.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *