Jiří Procházka přiznal, jaké vážné problémy ho trápily před zápasem s Pereirou

Procházka
Jiří Procházka přijal prosincovou prohru s Pereirou jako pravý šampion. S odstupem sice zmínil, že mu mohl dát rozhodčí o pár vteřin více času, aby se z krize dostal, ale jinak rozhodnutí přijal a okamžitě se zaměřil na další cestu, na které chce z posledního souboje čerpat velké ponaučení. BJP přitom mohl mluvit o tom, jak nepříjemné potíže ho trápily, což mírně nakousl v jednom z rozhovorů, ale nyní naplno prozradil, s čím vlastně bojoval.


 

Ankalaev bude zuřit? Šampion Pereira jasně ukázal na svého dalšího soupeře

„Rameno jsem před zápasem trochu cítil, takže nebylo v úplně plné síle, ale spíš mě trápily další problémy, které se v rámci přípravy staly. Z posledních 5 týdnů přípravy jsem trénoval jen jeden týden. Měl jsem totiž stafylokokovou infekci. Po zápase jsem s tím bojoval další měsíc. Musel jsem brát před zápasem antibiotika. Začalo mi to na noze a poté mi to cestovalo tělem až do ucha. Jedno ráno jsem se probudil a měl jsem ho hrozně napuchlé. Bylo tak čtyřikrát větší.

Pak se přidaly další věci. Bylo toho zkrátka hodně. Nad odstoupením ze zápasu jsem neuvažoval. Je to jedno. Jsem válečník a musím bojovat. Pokud jdu do boje, tak ho musím vyhrát bez ohledu na okolnosti. V minulosti jsem mnohokrát zápasil se zraněními a tak dále. Když člověk věří, že může vyhrát, tak je cesta otevřená. S tím jdu do každého zápasu,“ prozradil Jiří Procházka v rozhovoru s Arielem Helwanim, že měl před zápasem hodně nepříjemné zdravotní problémy.

BJP se však na nic nevymlouval, protože byl připravený vyhrát, což se bohužel nepodařilo. Nyní je však v plné síle, kterou bude moct použít na Rakiće, se kterým se utká v dubnu na turnaji UFC 300.
       

UFC 299: Startovka

Sean O’Malley vs. Marlon Vera
Dustin Poirier vs. Benoit Saint-Denis
 Gilbert Burns vs. Jack Della Maddalena
Kevin Holland vs. Michael Page
Curtis Blaydes vs. Jailton Almeida
Katlyn Chookagian vs. Maycee Barber
Mateusz Gamrot vs. Rafael dos Anjos
Petr Yan vs. Song Yadong
Pedro Munhoz vs. Kyler Phillips
Lauren Murphy vs. Karine Silva
Michel Pereira vs Michal Oleksiejczuk

C.J. Vergara vs. Assu Almabayev 

UFC 300: Startovka

Zhang Weili vs. Yan Xiaonan
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Cody Garbrandt vs Deiveson Figueiredo
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan

Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Bo Nickal vs. Cody Brundage 


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *