Kincl má ve filmu Karlos dost prostoru! Vémola reaguje a prozrazuje, co mu řekl po zápase

Vémola

Ve Slovanském domě včera proběhla novinářská projekce a také slavnostní před-premiéra filmu Karlos, který mapuje život a kariéru českého Terminátora, který se velkou měrou zasloužil o to, v jakém je aktuálně domácí scéna stavu. Můžeme tedy sledovat začátek kariéry v Anglii, první vážný vztah, štaci v UFC, skandály, ale také rivalitu s Patrikem Kinclem, který má ve filmu překvapivě dost prostoru. Co na to Terminátor?


 

Jiří Procházka přiznal, jaké vážné problémy ho trápily před zápasem s Pereirou

„To mi ani neříkej. Já jsem doufal, že ho z toho vystříhali. Ty vole! Tak já mám Kincla ve filmu. Asi si s režisérem popovídám,“ reagoval Vémola pro kanál Willy Cao na otázku, co říká na to, že má Kincl ve filmu hodně prostoru.

V jeden moment dokonce vidíme zpomalený záběr z konce bitvy Kincl vs Vémola 2, kdy Terminátor rivalovi něco říká a ten se jen směje. „Já ani nevím, co do toho filmu dali. Těším se na to. Chtěl jsem to udělat tak, že si sednu se svými známými a uvidím to poprvé. Jsem zvědavý na ty bezprostřední reakce. Lidi, kteří tam budou sedět se mnou, jsou moji přátelé a věřím, že se mnou mluví narovinu a případně mi řeknou, že to stálo za hovno. Uvidíme…
      

Přímo po zápase si pamatuju, že jsem byl tak přesvědčený, že jsem vyhrál, že jsem za ním přišel a řekl jsem mu, že má pás v prdeli. On na to nějak neodpověděl a akceptoval to. Taky si nemyslím, že byl přesvědčený, že vyhrál. Poté jsem byl v šoku, že jsem zápas prohrál. Řval jsem však na něj, že to bylo keců, ale pás je v prdeli, což bylo ve chvíli, kdy jsem bohužel nevěděl, že jsem zápas prohrál.“

Terminátor po souboji nejednou opakoval, že kdyby věděl, že prohrává, tak by vsadil vše na jednu kartu a na rivala se vrhl. Bohužel však měl za to, že vyhrává, což už by se nyní díky otevřenému bodování nestalo.
      

Jaké byly naše dojmy z filmu po před-premiéře?

Pro začátek je třeba říct, že nejsme novináři a už vůbec ne filmoví kritici, takže jde o čistě subjektivní pocity pár hodin po zhlédnutí filmu, který by rozhodně neměli minout fanoušci českého lva. Vémola totiž v jednom z nedávných rozhovorů líčil, že chtěl film věnovat hlavně svým fanouškům jako odměnu za to, jak ho během kariéry podporovali, což se rozhodně povedlo. 
     

Velká část filmu totiž nabízí zatím neviděné záběry hlavně z Anglie, kde Vémola působil jako ochranka „na dveřích“ a kde také začal svou MMA kariéru, která ho nakonec dovedla až do UFC. Dozvíme se tedy, jak tehdy vypadal Karlosův život a jak divoce se domlouvaly a probíhaly jeho první zápasy, které byly většinou hodně rychlé, na což pak navázala štace v lize mistrů, která nabídla hodně hořké vystřízlivění, ale zároveň silnou touhu po návratu, kterou následně zmařili Hermansson a Végh. Dostaneme také sondu do Vémolova prvního velkého vztahu, díky kterému má dvě děti.

Dokument se přitom nevyhýbá ani pikantnějším a bulvárnějším tématům, jako je vězení nebo lechtivá videa, která unikla na internet, což Vémola ve filmu vysvětluje. Máme také možnost sledovat Terminátorovo pověstné hubnutí a vztek, který se s ním pojí.
     

Film možná není tak výpravný a nemá tak jasně danou kostru, jako to například bylo u podobného počinu Attily Végha, ale na druhou stranu předkládá velkou porci dosud neviděných záběrů a přibližuje Vémolu nejen jako známého MMA bojovníka, ale jako syna, bratra, otce, partnera, manžela a zkrátka obyčejného člověka, který svému snu podřídil naprosto vše, což si sám často hořce uvědomuje.

Film si rozhodně užijí věrní fanoušci, kteří se dočkají velké porce nového materiálu, i ti, kteří Terminátora zase tolik neznají a chtěli by se o něm dozvědět něco víc.
    

 


9 komentářů na “Kincl má ve filmu Karlos dost prostoru! Vémola reaguje a prozrazuje, co mu řekl po zápase”

  1. Pingback: Procházka chválí Ankalaeva, který ulovil divočáka Walkera! Kdo by měl jít o titul?

  2. Pingback: Bejr má dobrou zprávu pro fanoušky, ale špatnou pro OKTAGON promotéra Novotného | Shorties

  3. Pingback: Rozjetý Leo Brichta si podmanil KSW! Kolik nominací proměnění? | Shorties

  4. Pingback: Komplikace pro Kleina?! UFC musí kvůli nespokojeným Saúdům měnit plány

  5. Pingback: Šok! Trénoval legendárního Andersona Silvu a nyní byl bohužel v Brazílii zavražděn

  6. Pingback: Tohle je chlouba organizace OKTAGON MMA! Jak moc se výhledově změní? | Shorties

  7. Pingback: Vazby na Arnodla a světové tváře? RedFace hlásí změny ve vedení a velké plány

  8. Pingback: Další OKTAGON veterán dostal zajímavé nabídky a zvažuje setrvání v organizaci?

  9. Nesnáším Vémolu za ty jeho kecy, kdy neumí normálně přiznat porážku. Langer se mu náhodou povedl a neslyšel jsem od Langera podobné kecy, jako má on když prohraje. Normální sportovec by řekl, OK Patriku, prohrál jsem. Teda alespoň já mám takový názor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *