Pereira jasně ukázal na Hilla! Naštvaný Ankalaev reaguje a rýpe i do Teixeiry

Pereira

V návaznosti na první UFC turnaj roku 2024 se hodně mluví o tom, že bychom se v blízké době mohli dočkat souboje Pereira vs Ankalaev. Alexův trenér, kamarád a mentor Glover Teixeira dokonce Magomeda po tvrdém ukončení Walkera chválil a vzkazoval, že se brzy potkají. Evidentně to však neznamená, že Ankalaev dostane titulovou šanci hned, protože šampion připomněl, že je jeho prioritou bývalý šampion Jamahal Hill, což samozřejmě ruskému borci vůbec nevoní.


Jiří Procházka přiznal, jaké vážné problémy ho trápily před zápasem s Pereirou

„Lidi, soustřeďme se na to, na čem záleží, a to je Jamahal a pak se zaměřím na překonání dalšího rekordu v podobě dvou obhajob titulu v nejkratším možném čase,“ vzkázal Alex Pereira a jasně tak ukázal na souboj s Hillem, o kterém se už nějakou dobu mluví.

Háček je však v tom, že je bývalý šampion stále zraněný a zatím se neví, kdy se vrátí do plného tréninku, natož kdy bude schopen vstoupit do UFC klece. V mezidobí by tak souboj s Ankalaevem dával smysl, ale je otázkou, zda na něj dojde. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Alex „Poatan“ Pereira (@alexpoatanpereira)

Světlo by do celé věci mohl vnést právě Hill, který duel Ankalaev vs Walker sledoval přímo u klece. Navíc je jasné, že Jamahal bude na Pereirův vzkaz reagovat, tak se třeba dozvíme nějaké novinky a bude jasněji. 

 

Ankalaev a jeho naštvaná reakce

„Alexi, abych řekl pravdu, tak mě vůbec nepřekvapuje, že děláš tu samou věc, jako udělal tvůj trenér Glover Teixeira ve chvíli, kdy mu nabídli zápas se mnou – utíkáš,“ reagoval naštvaný Ankalaev, který si rovnou rýpl si do Pereirova kamaráda, trenéra a mentora Glovera Teixeiry.

Na co Ankalaev naráží? Na konec roku 2022, kdy byl na programu souboj Procházka vs Teixeira 2. Jiří se však bohužel zranil, načež uvolnil titul, takže se řešila náhrada. Teixeira chtěl bojovat s Blachowiczem, kterého už jednou porazil, ale vedení UFC nabízelo jen Ankalaeva, kterého však Teixeira odmítl se slovy, že by na takový zápas potřeboval delší přípravu. Nakonec jsme tak dostali souboj Blachowicz vs Ankalaev, který skončil remízou, tedy titul nedostal nikdo a nakonec jej o zhruba měsíc později vybojoval Hill drtivou výhrou nad Gloverem.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *