„Vy jste hovada,“ reaguje Vémola na lechtivé a pikantní scény ve filmu Karlos

Vémola

Ve Slovanském domě včera proběhla novinářská projekce a také slavnostní před-premiéra filmu Karlos, který mapuje život a kariéru českého Terminátora, který se velkou měrou zasloužil o to, v jakém je aktuálně domácí scéna stavu. Můžeme tedy sledovat začátek kariéry v Anglii, první vážný vztah, štaci v UFC, ale také četné skandály. Dojde například i na známé video se třemi slečnami, které v minulosti uniklo na sociální sítě, kam ho prý umístil přímo Vémolův bratr. Jak se Terminátor na podobné scény tvářil?


 

Jiří Procházka přiznal, jaké vážné problémy ho trápily před zápasem s Pereirou

„Vy jste hovada! Ony tam fakt jsou?“ cituje iSport.cz Vémolu, který po novinářské projektu odpovídal na dotazy v rámci tiskové konference. „Není to pro mě citlivé, mám hroší kůži. Ale přijde mi, že to jsou záběry, které nechci ukazovat dětem nebo manželce. Není zapotřebí se na ně dívat znovu, ale jestli tam jsou… Nestydím se za nic, co jsem udělal, bezchybný nejsem. Mrzí mě to kvůli okolí.“

Právě manželka Lela prý poslední verzi filmu „schvalovala“, protože Vémola ho chtěl vidět až v kině se svými přáteli a známými, od kterých chtěl reakci. Většina záběrů je samozřejmě rozmazaná nebo jinak skrytá, ale i přesto je zajímavé, že se ve filmu objevují.

„Byl jsem fér, hledal jsem, kde je ta hranice, co vybereme,“ nechal se slyšet režisér Samir, že by ve filmu nemělo zaznít nic nevhodného. Obecně se jedná o zajímavou sondu do života Terminátora, který se skrze práci na dveřích vlastně dostal k MMA, kterému nakonec zasvětil zbytek života.
      

Jaké byly naše dojmy z filmu po před-premiéře?

Pro začátek je třeba říct, že nejsme novináři a už vůbec ne filmoví kritici, takže jde o čistě subjektivní pocity pár hodin po zhlédnutí filmu, který by rozhodně neměli minout fanoušci českého lva. Vémola totiž v jednom z nedávných rozhovorů líčil, že chtěl film věnovat hlavně svým fanouškům jako odměnu za to, jak ho během kariéry podporovali, což se rozhodně povedlo. 
     

Velká část filmu totiž nabízí zatím neviděné záběry hlavně z Anglie, kde Vémola působil jako ochranka „na dveřích“ a kde také začal svou MMA kariéru, která ho nakonec dovedla až do UFC. Dozvíme se tedy, jak tehdy vypadal Karlosův život a jak divoce se domlouvaly a probíhaly jeho první zápasy, které byly většinou hodně rychlé, na což pak navázala štace v lize mistrů, která nabídla hodně hořké vystřízlivění, ale zároveň silnou touhu po návratu, kterou následně zmařili Hermansson a Végh. Dostaneme také sondu do Vémolova prvního velkého vztahu, díky kterému má dvě děti.

Dokument se přitom nevyhýbá ani pikantnějším a bulvárnějším tématům, jako je vězení nebo lechtivá videa, která unikla na internet, což Vémola ve filmu vysvětluje. Máme také možnost sledovat Terminátorovo pověstné hubnutí a vztek, který se s ním pojí.
     

Film možná není tak výpravný a nemá tak jasně danou kostru, jako to například bylo u podobného počinu Attily Végha, ale na druhou stranu předkládá velkou porci dosud neviděných záběrů a přibližuje Vémolu nejen jako známého MMA bojovníka, ale jako syna, bratra, otce, partnera, manžela a zkrátka obyčejného člověka, který svému snu podřídil naprosto vše, což si sám často hořce uvědomuje.

Film si rozhodně užijí věrní fanoušci, kteří se dočkají velké porce nového materiálu, i ti, kteří Terminátora zase tolik neznají a chtěli by se o něm dozvědět něco víc.
    

 


1 komentář na “„Vy jste hovada,“ reaguje Vémola na lechtivé a pikantní scény ve filmu Karlos”

  1. Nemám k tomu slov. Myslel sem, že aspoň Evropa, konkrétně Česká Republika je ještě hodnotně na úrovni normálnosti. Třeba není špatný člověk, třeba je dobrý člověk, neznam a nikdy pána znát nebudu a je mi to jedno. V tom případě nemá soudnost sám nad sebou. Myslím, že vzory by měli být jiní lidé, co byly určitě i na větším dnu. I když pan Vémola myslí, že byl, mýlí se a měl by si zachovat důstojnost, kterou ztratil, nebo neměl. Jeho projev, jeho řeči typu, kundy jsou má zkáza atd jsou dětinské a prodávané. Neznám ho, film mě nebere a ani se na něj nepodívám. Jen nechápu co to je za dobu. Totální obal dnešní doby. Všichni dneska udělají vše proto, aby nasáčkovali co nejvíc lidí z kterých mají peníze. a jsou schopni udělat cokoliv i lhát. Vzor dobrého člověka s dobrým srdcem a správnými hodnotami se najde jinde a myslím, že i konkrétně v tomto sportu je plno lidí, co jsou emočním vnímáním kvalitativně někde jinde. Omlouvám se. Konkrétně to nemířím na pana Vémolu, myslím tím plno lidí. Pán je jen maličký kousek celé skládačky. Tou největší částí jsme my, lidi kolem určitý nadlidí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *