Jarda Kotlár se slzami v očích avizoval pauzu! Jak dlouho má být ve vězení?

Kotlár

Součástí turnaje Clash of the Stars 6 byl i další zápas oblíbeného Jardy Kotlára, který měl původně s Datlem bojovat bez rukavic, ale kvůli zranění se nakonec rukavice přeci jen použily. Moc se však do akce nedostaly, protože oba borci se chytali do submisí s tím, že Kotlárova nevyšla, ale ta Datlova ano a byla z toho tak další výhra pro YouTubera. Jarda naopak musel přijmout další hořkou prohru, po které prý bude následovat dlouhá pauza.


„Jsem čím dál tím víc nešťastný,“ přiznává Novotný a upozorňuje na problém

„Co bylo, to bylo, na to se snažím zapomenout. Trashtalk prostě patří do tohoto bizaru. Všichni to dobře vědí. Clash je bizarní organizace, není to OKTAGON, abychom se mohli nějak měřit s profesionály. Směju se tomu a dali jsme si na to s Markem ruku, že na to zapomeneme, takže se jde dál,“ potvrdil Kotlár v rozhovoru pro kanál Willy Cao, že je válečná sekera s Datlem zakopaná a že to, co bylo, je pryč a konečně se může jít dál.

Jarda sice avizoval, že pokud prohraje, což se nakonec také stalo, tak ukončí svou bojovnickou kariéru, na což nejspíš nakonec nedojde, ale nějaká pauza evidentně nastane. „Bylo to za hranou, ale teď mám před sebou důležitější věci. Čeká mě něco špatného, nějaká cesta. Budu dlouho pryč. Chci, abyste všichni věděli, že vás mám rád a že své děti miluju,“ líčil dojatý Kotlár se slzami v očích. Willy se ještě z Jardy snažil dostat, co nastane, ale o tom bojovník nechtěl mluvit, „Nechci se o tom bavit. Nebudu to řešit.“

 

„Z dobrého zdroje můžeme potvrdit, že Jaroslavovi hrozí 20 měsíců za mřížemi. Důvodem je jeho neplacení alimentů společně s drogovým skandálem, který nám nebyl více přiblížen. Prozatím současnou situaci skousává i sám Kotlár, který se o ní logicky nechce příliš moc veřejně bavit,“ informoval server topfight.

Vypadá to tedy, že si bude muset dát Jarda nucenou pauzu. Neznamená to však, že ve výkonu trestu stráví 20 měsíců. V souvislosti s dobrým chováním, plněním povinností a zárukou, že bude vést řádný život a bude se starat o rodinu, by totiž mohl požádat o podmínečné propuštění. Třetina se ho asi úplně netýká, ale v polovině by to už vyjít mohlo. Příští rok ho však asi znovu v boji neuvidíme.

Clash of the Stars 6: Startovka

Luktuma vs Grznár – vítěz Grznár

Dostálová vs Zajícová – NC

Kotlár vs Datel – vítěz Datel

Icko vs Lboy – vítěz Lboy

Rendys vs Žralok – vítěz Žralok

Benda vs Tišer / Maďar / Plzňako – vítěz Benda

Zmijozel vs MaxGren – vítěz Zmijozel

Snejks vs Sajmonos – vítěz Snejks

Huhu vs Kobra – vítěz Kobra

Satnady vs Playstation Princess – vítěz Satnady

Bergino vs Riad – vítěz Bergino

Král Pablo vs Patrik Corleone – vítěz Král Pablo 

Volák vs Podhorný – vítěz Podhorný