Šampion Jon Jones už je po operací a sdílí video svého zranění

Jon Jones

Šampion Jon Jones doufal, že si vítězstvím nad Stipe Miocicem v Madison Square Garden 11. listopadu zajistí místo na vrcholu seznamu velikánů UFC. Ale protože bohové MMA jsou krutí, Jones místo toho stráví následující čtyři až osm měsíců rehabilitací natrženého prsního svalu.

Jarda Kotlár se slzami v očích avizoval pauzu! Jak dlouho má být ve vězení?

„Pokud chcete rozesmát Boha, řekněte mu o svých plánech,“ napsal Jones na X (dříve Twitter) ohledně zranění. „Nesnáším těžké časy, nesnáším nepřízeň osudu,“ pokračoval v dalším příspěvku. „Ale miluji být mužem, který se nevzdává a reprezentuje houževnatost. Věřím, že i pro mé hejtry je těžké na mě nesázet. Nejlepší dny mě ale teprve čekají.“

Nejlepší dny skutečně mohou teprve přijít. Pokud Jones Miocice v jejich případném souboji v těžké váze porazí a získá skalp zřejmě nejlepšího šampiona UFC v těžké váze, tak super-zápas s Francisem Ngannou je také na dosah, pokud se UFC vzpamatuje a dovolí, aby se opravdu uskutečnil, ať už půjde o box nebo o MMA. 

Jones se tedy prozatím zotavuje z operace prsního svalu a přiznal, že si nemůže bez potíží dojít ani na záchod. „Kdo by si pomyslel, že utřít si zadek pravou rukou bude tak obtížné,“ napsal. Když mu bylo řečeno, že jeho příspěvek je TMI (Too Much Information – příliš mnoho informací), dodal: „Omlouvám se, lidi, ale tenhle boj je skutečný.“

UFC se určitě bude snažit znovu rezervovat zápas Jon Jones vs Stipe Miocic, ale dříve než v polovině příštího roku ho čekat nemůžeme. Na turnaji UFC 295 v New Yorku se nyní uskuteční zápas o prozatímní titul v těžké váze mezi Tomem Aspinallem a Sergeiem Pavlovichem. V hlavním zápase tohoto turnaje se pak představí Jiří Procházka, který se utká o uvolněný titul polo-těžké váhy s Alexem Pereirou. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *