UFC Fight Night Holloway vs Korean Zombie: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na galavečer UFC Fight Night, který se koná v Singapuru. V hlavním zápase večera uvidíme souboj mezi bývalým šampionem pérové váhy Maxem Hollowayem a Chang Sung Jungem alias Korean Zombie. Dále se na tomto galavečeru představí Anthony Smith, Giga Chikadze, Alex Caceres nebo Erin Blanchfield. Celý galavečer UFC můžete sledovat v sobotu už od 11:00 na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Cože?! McGregor a O´Malley se dohodli, že hodí vidle do Procházkových plánů?

Chidi Njokuani vs Michal Oleksiejczuk – vítěz Oleksiejczuk 1,82

Chidi Njokuani, kterému je 34 let vstupuje do svého pátého zápasu v UFC, kde má bilanci 2-2. Své první dva zápasy vyhrál na KO v prvním kole. Od té doby však dvakrát klopýtl, když prohrál na KO s Gregorym Rodriguesem ve druhém kole a poté přišla porážka na split decision s Albertem Duraevem. Osmadvacetiletý Michal Oleksiejczuk je v UFC od roku 2017. Nasbíral bilanci 6-4-1 s pěti vítězstvími na KO/TKO. Njokuani je talentovaný a nebezpečný kickboxer, který díky svému velkému rozpětí paží a technice nachází úspěch hlavně v kombinacích na dálku. Soupeře se snaží hlavně vyťukávat a když se naskytne příležitost pro ukončení, tak tvrdě udeřit. 

Oleksiejczuk bude těžit z opačného postoje a agresivního stylu.  Kvůli své výškové a délkové nevýhodě se Oleksiejczuk obvykle dostává na dostřel a spoléhá na svou pevnou bradu a silné údery, kterými kontruje. Jakmile se dostane do kapsy, má Oleksiejczuk rychlé ruce a prosazuje solidní tempo. Dále je silný v klinči a dokáže udržet soupeře u klece, přičemž dokáže efektivně bodovat. Jeho největším problémem je, stejně jako u Njokuaniho, obranný grappling. Na papíře jsou si oba bojovníci podobní, což pravděpodobně ovlivnilo téměř vyrovnané kurzy. Oba jsou nebezpeční, silní, výbušní a nedaří se jim v obraně. Několik klíčových rozdílů mě však staví na stranu Oleksiejczuka. Zaprvé, Njokuaniho brada není tak pevná prolomena a v minulosti čtyřikrát padl proti typově podobným zápasníkům. Pokud nechcete tipovat přímo vítěze, tak tu máme zajímavý kurz na to, že se souboj dostane do druhého kola – 1,65. 

Anthony Smith vs Ryan Spann – Vítěz Smith 2,05

Z technického hlediska tohoto odvetného souboje přinášejí oba zápasníci své vlastní nebezpečné dovednosti, které předvedli v prvním zápase. Bude to bitva o to, kdo dokáže toho druhého ukončit. Pro Spanna bude těžké Smitha udolat. Viděli jsme, jak Smith dokáže ve wrestlerských výměnách pořádně zabrat. Spann je o něco větší a určitě bude chtít lépe využít svoji sílu a dosah, než tomu bylo v jejich prvním zápase. Pokud se podíváme do historie odvetných zápasů UFC. Ve většině případů přichází předchozí vítěz jako favorit a má tendenci vyhrát i odvetu, a to přibližně v 70 % případů. U sázkařů je však Smith outsiderem, což je třeba využít.

Samozřejmě zde můžeme argumentovat Spannovou silou a pokud se jí rozhodnete věřit, tak je pro vás sázka, že zápas skončí na KO/TKO v solidním kurzu 1,90. Smith sice první zápas ukončil na submisi, ale než k ní došlo, tak Spann utrpěl dva knockdowny, tudíž i Smith může zahrozit. Nicméně hlavní tip je ten, že Anthony Smith opět dovede zápas ke zdárnému konci. 

TIPY UFC:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *