Gábor Boráros reaguje na účast ve Výměně manželek, za což byl kritizován

Boráros

Gábor Boráros už dávno není jen bojovník a vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva, ale také influencer a mediální hvězda. V minulosti jsme ho mohli vidět v reality show Survivor, kde sice patřil mezi hlavní favority, ale bohužel si poranil koleno, a nedávno pak Punisher zamířil do dalšího projektu, který je přeci jen o poznání bizarnější. Vyzkoušel si totiž jaké to je, když se mu vymění manželka.

Cože?! McGregor a O´Malley se dohodli, že hodí vidle do Procházkových plánů?

Moc dobrou reklamu si však Gábor účastí v reality show neudělal. Fanoušci totiž jeho chování spíše ostře kritizují. „Gábor mě zklamal. Ukázal, že luxus je luxus, ale proč tam šli, když se nemohla ta druhá manželka starat o dítě? Celkové chování měl nepřirozené až přehnané a ta babička? No to samé,“ píše například jedna z fanynek na oficiálním profilu reality show. „Věkově zamrzl tak někde kolem 5 let, takový rozmazlený fracek. Jeho chování mi přišlo jako ty parodie na insta videích, ale bohužel on to myslel vážně.“

„Namyšlená nula ten kluk, který se potřebuje zviditelňovat v reality show a akorát se ztrapňuje před celým národem, úplně se mi hnusí,“ nešetřily Gábora ani ostatní fanynky.
 

„Renata se díky Výměně manželek poprvé podívá na Slovensko a později dokonce i do Maďarska. Do nové rodiny se velmi těší, hlavně na děti. Brzy ale zjistí, že v rodině známého bojovníka je malá Zorka. K její smůle ale bude mít zakázáno se o ni starat nebo ji chovat.

O nejmenšího člena rodiny se k nelibosti Renaty bude starat výhradně babička. Gábor Renatu několikrát rozesměje, ale přijde jí trochu namyšlený a do sebe zahleděný. Přijde jí, že dceři se málo věnuje a neumí se o sebe postarat, ani vařit nedokáže,“ popisuje přímo TV Nova.
Jak to vidí Gábor?

„Monika a manažerky vymyslely, že do toho jdeme. Já jsem vůbec netušil, co to je. Co to znamená? Netušil jsem, že něco takového existuje. Nikdy jsem to neviděl a neslyšel o tom. Monika mi však vysvětlila, že to bude televizní show, že přijdou kamery a ona půjde pryč a já zůstanu doma. Říkal jsem, že ok, jdeme do toho. 

Když se to blížilo, tak jsem byl zvědavý, co to vlastně je. Podíval jsem se tedy na video a říkal jsem si, že to možná nebyl dobrý nápad. Věděl jsem, že to nebyl dobrý nápad. Vůbec se mi to nelíbilo. Já jsem byl doma, ale co Monika vydržela ve druhé rodině, to klobouk dolů. Já jsem si jen od začátku říkal, že to nechci, že na to seru, ať jdou domů. Nechtěl jsem ani tu ženu, už si ani nepamatuju, jak se jmenovala.
 

Lituju toho, že jsem do toho šel, protože se mi to vůbec nelíbilo. Nebyla to dobrá televizní show. Teď už se tomu smějeme. Nejtěžší bylo, že Monika nebyla dom a byla tam jiná žena, se kterou jsem neměl dobrý vztah. Nebyla mi sympatická a jen jsem čekal, až půjde domů,“ přiznal Boráros pro Netky, že své účasti v show lituje.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *