Co šampion Patrik Kincl říká na ostrou reakci od Petra Monstera?

Kincl Monster

Souboj Kincl vs Vémola 2, který skončil výhrou prvního jmenovaného, samozřejmě vyvolal hodně debat a reakcí. Jednu hodně ostrou nabídl i legendární domácí veterán Petr Kníže aka Monster, který se do šampiona opřel a dokonce mluvil o možném souboji.

„Nechápu, jak to dělá,“ podivuje se Patrik Kincl nad rivalem Vémolou

„Ten zápas byl předvídatelný z toho hlediska, že jsem dopředu říkal, že bude těžké Kincla hodit. A v případě Karlose bylo jasné, že nebude měnit strategii. Za prvé, podle starých pravidel by Karlos vyhrál, protože on měl kontrolu, on dělal zápas a aktivita Kincla byla vždycky jenom obranná. Ne útočná. Podle starých pravidel by Karlos tedy vyhrál, protože měl kontrolu a snažil se dělat zápas.

Samozřejmě to nebylo efektivní, neměl tam žádné signifikatní údery. Neměl tam kontrolované takedowny, protože když ho hodil, tak se zvedl. Ale i přesto zápas dirigoval on. On měl ty opratě v rukách celých dvacet pět minut. Protože kdyby to tak nebylo, tak ho Kincl mohl ukončit,“ reagoval Kníže pro iSport.cz.

„Kdyby chtěl udělat zápas, tak proč ku**a nezatlačil. Nezaboxoval s ním alespoň dvě kola v postoji, když už byl ten Karlos unavený. Mohl s ním zaboxovat a snažit se zápas ukončit. A on místo toho se jak mistr světa opře o pletivo a řekne ‚Karlosi, pojď mě hodit,‘ protože jeho ta obrana stojí míň sil. On když má dobrou obranu a má na to sílu, tak se tam nechá bránit.
     

Taky tam mluvili o signifikantních úderech. Jaký signifikantní údery?! Tam žádné nebyly. To bylo šťouchání u pletiva. Samozřejmě, že když vás někdo dvacet pět minut mlátí do ksichtu malou rukavicí, tak oči otečou. Ale jinak tam nebyl žádný úder, který by signifikantně ohrozil Karlose. Nic takovýho jsem tam neviděl. A ta kolena, myslím, ani neprošla přes hlavu. Bylo to přes tělo nebo přes ruku. Sice jsem to neviděl ze svého úhlu přesně, ale to není podstatné. Podstatné je to, že se Kincl celou dobu jenom bránil. Nemá ale důvod machrovat. Za nic,“ pokračoval naštvaný Monster.

„Celkově i to vystupování potom. Hele, podle mě šampion má předvést výkon adekvátní šampiona. A ne tím, že se jde opřít o pletivo. Potom ještě řekne, že porazil Karlose v tomhletom a víceméně se mu vysmívá.
     

Za mě ten zápas vyhrál Karlos v tom smyslu, že ho vytvářel a kontroloval ho u pletiva. To, že se podle nových pravidel boduje, že soupeře šťouchá u pletiva… Oukej, ale v tom případě by to měl rozhodčí normálně roztrhávat. A Kincl by se měl omluvit za nejtrapnější zápas své kariéry a pak říct: Oukej, udělal jsem to takhle, nebyl to hezkej zápas, ale já jsem to nabodoval. A omlouvám se fanouškům za to, že jsem takový ču**k, že jsem chtěl Karlose jen zesměšnit, nikoliv ten zápas pořádně vyhrát…

Jsem na**anej na všechno. Protože ten zápas byl za takové peníze, že tam chci vidět výsledek. Podívejte se… Kluci ode mě z gymu zápasí za tak málo peněz, že Karlos dostal určitě stonásobek. Kincl třeba dostal o něco míň, i kdyby polovinu toho, co Karlos. A když oni dostanou odměnu v řádu několika milionů, tak si představuju, že tam bude fight od začátku do konce.“
      

Co na to šampion Kincl?

„Dostaly se ke mně nějaké titulky, přímo jeho vyjádření jsem nečetl a nemám ani v plánu tím ztrácet čas. Bylo mi jasné, že se na mé výhře bude chtít pár lidí přiživit, jen mě zarazilo, že zrovna on,“ reagoval stroze Patrik Kincl pro CNN Prima News.

Šampion totiž zmiňoval, že si dal hned po souboji od světa MMA pauzu, takže sice četl titulky, ale blíže informace nezkoumal a nechal je plynout. Zmíněný Monster sice dokonce mluvil o tom, že by Kincla vyzval, ale na souboj Kincl vs Kníže asi v blízké době určitě nedojde. Monsterovi se totiž údajně rýsuje souboj v rámci RFA, zatímco Patrik by měl výhledově změřit síly s vítězem souboje Bryczek vs Pirát.

Patrik má navíc „detox“ od domácí scény podpořený i tím, že společně s kolegou Davidem Dvořákem vyrazil do Kanady, kde Undertakera čeká šestý UFC souboj. Bohužel se to však znovu neobešlo bez komplikací, „Měli jsme tu menší krizi v náladě, kdy nám oznámili, že se původní soupeř zranil. Bylo ve hře posunutí zápasu, což vzhledem k velmi náročné přípravě a investovaným penězům bylo celkem nepříjemné. UFC se tak pokoušelo najít náhradního soupeře, což se nakonec povedlo, ale den jsme byli v nejistotě a to bylo hodně nepříjemné. Jakmile nám potvrdili náhradníka, tak to z nás celé spadlo a vrátila se chuť do tréninku a hlavně urvat výhru.“
     

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth  – Tipsport Gamechanger

Grabinski vs Michalidis – Tipsport Gamechanger

Siwiec vs Hathaway – Tipsport Gamechanger rezervní duel

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs ? – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Mikulášek vs Magnor
    

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Jungwirth vs ?

? Vémola vs Poppeck ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?


12 komentářů na “Co šampion Patrik Kincl říká na ostrou reakci od Petra Monstera?”

 1. Pingback: David Dvořák reaguje na nepříjemnou změnu soupeře na poslední chvíli | Shorties

 2. Pingback: A pokračujeme! Turnaj OKTAGON 44 bohužel hlásí další ztrátu | MMA Shorties

 3. Pingback: Pekelné shazování! Kotalík vysvětluje, proč to nevyšlo s váhou, i když šel na hranu

 4. Pingback: Nová korunovace! Organizace OKTAGON MMA potvrzuje další titulový souboj | Shorties

 5. Pingback: BMF titul je prý hloupost! Proč o něj Justin Gaethje i přesto bude bojovat? | Shorties

 6. jestli podle fighteru je házení o zem boj, tak můžete brát sumo zápasy na úroveň ufc zápasů… tohle je logika vymláceného mozku. Vémola dělal zápas? Nevím kdy a nevím kde, to už může jít do Česko Slovensko má talent a pokud bere kontrolu že někoho drží namáčknutého na klec, pak je to jako přetahování o lano. Podle domláceného obličeje Vémoly je prostě jasné kdo vyhrál a je jedno jak a z jakého úhlu na zápas koukáme.

 7. Pingback: Příběh Brichtovy tajemné OKTAGON smlouvy pokračuje! Rozhodne soud? | MMA Shorties

 8. Pingback: Trenér McGregor zatím bohužel selhává! Reality show nabídla krásné naskočené koleno

 9. Pingback: Zvláštní! Promotér Novotný reaguje na prskajícího Lohorého | MMA Shorties

 10. Pingback: Tadeáš Růžička vysvětluje, proč nelituje toho, že jde do Clash of the Stars | Shorties

 11. Pingback: Konec kariéry?! Veselý posílá Růžičkovi hodně sebevědomý vzkaz | Shorties

 12. Pingback: Polák Jan Blachowicz má jasno! Kdo vyhraje titulovou bitvu Hill vs Procházka? | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *