Konec kariéry?! Veselý posílá Růžičkovi hodně sebevědomý vzkaz

Veselý Růžička
Už tuto sobotu nás čeká turnaj Clash of the Stars 5, jehož hlavním zápasem je titulová bitva Datel vs Dynamo, která však v podstatě nikoho nezajímá, protože nabízí jen minimum bizaru. Hlavním zápasem je tak pro fanoušky souboj Tadeášů, tedy duel Růžička vs Veselý, který slibuje krátkou, ale hodně zajímavou a asi i bolestivou podívanou. Obecně se totiž očekává, že Mawar soupeře ostře přejede, ale Veselý si to zatím evidentně nepřipustil.
Co šampion Patrik Kincl říká na ostrou reakci od Petra Monstera?

„Co si myslím o Mawarovi jako sportovci? Sportovec je dobrý, ale znám i lepší, kteří ten sport berou opravdu vážně. On fetuje, hulí, chlastá a dělá ze sebe akorát dementa. Ta pravidla, jak jsou uzpůsobená, mi dávají strašně velkou šanci. Chápu, že on je profesionální zápasník, ale je to postojář, takže přeci jen, když ho vezmu na zem, tak co zmůže, když mám o 30 Kg víc? Myslím si však, že mám i postavu a odolnost. Když jsem vydržel rány od Luktumy, tak vydržím i rány od nějakého trapáka Mawara ve 20 uncových rukavicích… Maware, já jsem Tadeáš a teď ti ukončím kariéru,“ poslal Tadeáš Veselý ve videu Kdo s koho svému soupeři jasný vzkaz.

Zatím však stále nebylo potvrzeno, zda na souboj dojde. Veselý totiž v neděli nepřišel na poslední tiskovou konferenci, takže panují obavy, že by mohl ze souboje vycouvat. Dle našich informací však jen všechny napíná a nakonec přeci jen nastoupí, tak doufejme, že to tak bude a uvidíme, jak si pak tváří v tvář Mawarovi bude za svými prohlášeními stát.
Jen připomínáme, že Veselý jde v malých MMA rukavicích a může využívat všechny MMA techniky, zatímco Růžička bude mít 20 uncové rukavice, se kterými může jen boxovat a případně může ze země vstávat, ale nesmí kopat ani nic podobného. Duel je navíc vypsán na tři kola s tím, že poslední kolo je bez limitu, ale tak daleko se souboj jistě ani nedostane.

Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *