Tadeáš Růžička vysvětluje, proč nelituje toho, že jde do Clash of the Stars

Růžička
Už příští víkend nás čeká turnaj Clash of the Stars 5, jehož hlavním zápasem je titulová bitva Datel vs Dynamo, která však v podstatě nikoho nezajímá, protože nabízí jen minimum bizaru. Hlavním zápasem je tak pro fanoušky souboj Tadeášů, tedy duel Růžička vs Veselý, který slibuje krátkou, ale hodně zajímavou a asi i bolestivou podívanou. Souboj samozřejmě vzbuzuje vášně, ale přitahuje i kritiku. Ne každému se totiž líbí, že jde profesionální zápasník do duelu s naprostým amatérem. Mawar však má jasno.
Co šampion Patrik Kincl říká na ostrou reakci od Petra Monstera?

„Vůbec ne,“ reagoval Růžička během rozhovoru B4THECLASH na otázku, zda nelituje toho, že nad celou věcí nemávl rukou a nešel radši jinou cestou? „Já jsem od nějakých 9 let velkým fanouškem wrestlingu, který je celý jen domluvený. Jsou tam hodně bizarní věci a tak dále. Sledoval jsem každý zápas a Clash se podařilo vytvořit něco podobného. Podařilo se dostat rapery a lidi s různými problémy do klece a já jsem toho rád součástí. Chci totiž zápasit tam, kde je sledovanost, ne v hale, kde nikdo není. Nejde ani tak o peníze, jako o to se ukázat a budovat svou značku.

Už nežijeme v devadesátkách. Dlouho jsem byl zaseklý na tom, že jsem se držel starých pravidel. Hodně jsem řešil svou reputaci a to, s kým zápasím. Bohužel pak přišlo to, že musíš platit věci. Život něco stojí a zápasy dnes nejsou placené tak, jak by měly. Nejsme fotbalisti ani hokejisti. Pro mě je tohle skvělá příležitost. Jdu lidem ukázat své profesionální kvality…. Veselý ze mě udělal hrdinu. Každý ho chce zbít a já jsem rád za to, že jsem dostal příležitost.“
Mawar tedy souboje s Clash gangsterem rozhodně nelituje a naopak slibuje, že v kleci předvede, jak má vypadat profesionální výkon.

Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs ?


2 komentáře na “Tadeáš Růžička vysvětluje, proč nelituje toho, že jde do Clash of the Stars”

  1. Pingback: Humburger se na RFA utká o prozatímní titul se zápasníkem KSW

  2. Pingback: Místo jedno titulového zápasu budou na RFA 11 rovnou dva!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *