Clash of the Stars 5: Kotlár rozjel lokty na mediálním tréninku

Bez ohledu na to, jestli se nám to líbí a nebo ne, se z Clash of the Stars stává silná organizace, které se daří přitáhnout hodně pozornosti. Právě tento víkend nás pak čeká již pátá akce, na které se bude korunovat první šampion. Ještě předtím však přišel na řadu mediální trénink a vážení, kde byla k vidění opravdu kuriózní věc – Diego Kotlár potřeboval dvě váhy! PPV na turnaj můžete zakoupit zde.

Růžička vzpomíná na sparring se Sivákem a vyzdvihuje jeho silné stránky

Už dnes od 18:00 proběhl mediální trénink, na který bude navazovat vážení k turnaji Clash of the Stars 5, kde se v hlavním zápase utkají o historicky první titul organizace – youtubeři Datel a Dynamo. Na turnaji se také představí Diego Kotlár, který jde do zápasu s Karlosem Bendou pomstít Jardu Kotlára. Očekávaný střet nabídne také souboj Tadeáše Veselého s Tadeášem Růžičkou.   

Dnes dopoledne bylo na řadě oficiální vážení, kde byla k vidění kuriózní věc. Diego Kotlár se totiž musel vážit na dvou vahách zároveň. Kolik navážil? To se dozvíme v 18:00 na veřejném vážení. Na mediálním tréninku pak Kotlár předvedl i „zajímavé“ kombinace a lokty. K vidění byla i potyčka mezi trenéry. Video najde níže.  
Clash of the Stars V: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix 

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs Aleky


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *