Růžička vzpomíná na sparring se Sivákem a vyzdvihuje jeho silné stránky

Sivák Růžička
Jestli je v organizaci RFA nějaký zápas, který by jistě chtěli všichni vidět, jak je to bitva dvou elitních postojářů Sivák vs Růžička, o které se už dlouho mluví, ale zatím jí nejsme úplně blízko. Údajně se totiž čeká na to, až Mawar získá titul, aby šlo o souboj dvou šampionů. Oba borci se samozřejmě dobře znají, protože spolu v minulosti trénovali. Jaké jsou tedy jejich silné stránky?
Terminátor Karlos Vémola si rozhodně stojí za svým slovem

„Já si myslím, že se ten zápas stane realitou. Lidi to chtějí, ale je jen otázkou kdy a kde to bude,“ potvrdil Tadeáš Růžička v rozhovoru s Jakubem Kotkem, že se soubojem se Sivákem počítá. Oba borci už si jasně stanovili finanční podmínky, kdy jde doslova o miliony. Růžička chce totiž milion a Sivák dokonce milion a půl, což je samozřejmě pro organizaci hodně velký náklad. Na druhou stranu však jde o extrémně atraktivní zápas, který by se dal s trochou šikovnosti jistě skvěle vypromovat.

Oba bojovníci totiž patří k domácí špičce. V minulosti spolu navíc trénovali, takže zhruba vědí, co od sebe čekat, „Naposledy jsme spolu trénovali v Thajsku na začátku roku 2020. Tehdy jsem měl zraněnou pravou ruku. Vždy jsme spolu jeli hodně kamarádský sparring a spíš jsme ničili ostatní. Je to samozřejmě šikovný borec, se kterým jsme jeli vyrovnané sparringy. Nechodili jsme do žádných extrémních válek. Byli jsme jeden tým. Nebylo to tak, že bych ho nějak mlátil nebo on mě.
„Jeho silné stránky? Rozhodně rychlost a přesnost. Mojí silnou stránkou jsou extrémní bomby, tlak, výbušnost. Jemu chybí KO úder, ale je přesnější.“

V malých rukavicích by měl jistě určitou výhodu Mawar, protože by jeho bomby měly zase o něco větší sílu a navíc je těžké rány v malých rukavicích efektivně krýt. Případný souboj by se však nejspíš odehrál ve větších 10 uncových rukavicích, ve kterých Sivák dlouhodobě zápasí, protože se přeci jen netají tím, že má zraněnou ruku, v čemž by mu malé rukavice rozhodně nepomohly. Uvidíme tedy, zda na souboj výhledově dojde, protože slibuje skvělou podívanou.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *