Odchod velkého kapra Vémoly z malého rybníčku nabízí úlevu a nové šance?

Vémola

Karlos Vémola, který po prohře s Patrikem Kinclem rozhodně nezahálí a aktuálně tak má domluvené další 3 zápasy, se jasně nechal slyšet, že už se do střední váhy vracet nebude. Musel by totiž znovu extrémně hubnout a doslova se mučit, což nechce dělat sobě ani své rodině, která o něj měla pochopitelně velký strach. Odchod velkého kapra tedy otevírá nové dveře pro ostatní?

Clash of the Stars 5: Kotlár rozjel lokty na mediálním tréninku

„Jeden z velkých kaprů v malém rybníčku je pryč. Šanci dostanou další vyzyvatelé, zrychlí se průběh v celé váze. Záleží i na tom, jak často bude chtít Patrik obhajovat, ale myslím, že si dost zápasníků ulevilo,“ reagoval Zdeněk Polívka pro iSport.cz na Vémolovo rozhodnutí nevracet se do střední váhy. Zatím sice není jasné, v jaké váze uvidíme Terminátora na Štvanici, ale souboje s Langerem/Poppeckem a Véghem proběhnou v polo-těžké váze.

Ve střední váze však bude rovněž rušno, protože výhledově, pokud Polák porazí Piráta, může dojít na souboj Kincl vs Bryczek, který slibuje zajímavou podívanou, s čímž souhlasí i GameOver, „Kincl zas tolik slabin nemá. Pro vyzyvatele to nebude snadný, byť si myslím, že Bryczek, kterého už jsem porazil, má proti Patrikovi šanci. Je pohyblivej, rychlej, má dobrou obranu proti takedownům a mohl by být nepříjemný. Jak bych Kincla mohl porazit já? Teď je to zbytečné rozebírat, můžu o tom říct víc, až ten zápas bude.“
  

Právě Polívka už Bryczeka v minulosti porazil, čímž se přiblížil titulové šanci, o kterou však přišel prohrou s Lohorém. Nyní však začíná další etapu, tak uvidíme, jak se mu bude dařit. V dalším zápase ho totiž čeká nepříjemný Khajevand.

Co nás čeká dál?

17.6. Oberhausen – OKTAGON 44: Startovka

Langer vs Poppeck – zápas o prozatímní titul polo-těžké váhy 

Veličković vs Jungwirth  – Tipsport Gamechanger

Grabinski vs Michalidis – Tipsport Gamechanger

Siwiec vs Hathaway – Tipsport Gamechanger rezervní duel

Dyrschka vs Kepa

Xavier vs Strezlczyk

Polívka vs Khajevand 

Paradeiser vs Fischer 

Shaaban vs Fiala

Austin vs Bagishvili

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs ?

Pirát vs Bryczek

Mikulášek vs ?

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita

Vémola vs ?

Buchinger vs ?

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Jungwirth vs ?

? Vémola vs Poppeck ?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *